2016 Kış Modası

  • 1 Star
    Loading...

2016 ayında artık yavaştan kış gelmeye başladı. Hatta Türkiye’nin güney illeri hariç neredeyse her yerde montlar çıktı. Malum Türkiye’nin çoğu ilinde kış kış gibi, yaz da yaz gibi yaşanıyor bu yüzden kıyafet seçerken sadece güzelliği değil, serin ya da sıcak tutması da bir o kadar önemli. Bu sene kış modası ürünleri arasından montlar epey afilli. Renkliler bir tarafta, kesim değişikliğiyle karşımıza çıkanlar bir tarafta derken bir çok model ile karşılaşacaksınız. İyisi mi bu sene kadınların üzerinde en çok göreceğiniz modellerle başlayalım 2016 kış modasında neler olduğuna.

Lila rengi çok tutacak!
Bu sene kış ayında lila rengini bir çok mağazada göreceksiniz. Tatlı, hafif ve göz yormayan lila renkli elbiseleri kış aylarında tercih edebilirsiniz. Sonbaharda, kışta, mevsim geçişlerinde çoğu kadının üzerinde görebileceğiniz lila renkli elbiseler adeta üzerinizde ışıl ışıl parlayacak.
lila-renkli-elbise

Şişme Montlar Yine Sahnede!
Hem sonbahar hem de kış mevsimlerinde rahatça giyilebilen, mağazaların neredeyse hepsinde bulabileceğiniz uzun, kısa, renkli şişme montlar yine çoğu zaman olduğu gibi moda. Takım elbiseyle, spor kıyafetle, gündelik kıyafetlerle uyumunu hiç kaybetmeyen şişme montlar, bu sene yine tercihiniz olabilir. Şişme mont modası bir süre daha geçmeyecek diye düşünüyoruz.
2016-kis-modasi

Kadife de Kadife!
Kadife elbiseler bu sene tercih sebebi olacak. Hem sıcak tutma özelliği, hem de kalite kumaşıyla zaten hayatınıza bir taraftan girmiştir kadifeler. Ama 2016 ayının sonbaharında ve kış ayında kadife kıyafetlerin ayrı bir yeri olacak bizden söylemesi.
kis-modasi

Omzu Açık Kazaklar!
Kazak denince akla hemen kapalı, sıcak tutan kalın, kaba kıyafetler gelmesin. Bu sene hem boğazlı kazaklar, hem de omzu açık kazaklar dolduracak mağazaları. 2016 kış modası için üşümem demeyin, açık alanlarla şal ve montla korunurken, kapalı alanlarda ben bu işi biliyorum diye resmen bağıracak o açık omuzlar.
kazak-modasi

Bu senenin moda kıyafetleri ve moda renkleri böyle. Daha bir çok renk ve kıyafet olsa da en çok tutanlar bunlar. Bakalım daha neler karşımıza çıkacak ve kış modasını renklendirecek.