2016 Sandalet Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte sıcak havalarda daha rahat edebilmek ve rahat gezebilmek adına, topuklu ayakkabıları veya spor ayakkabıları gönlümüz rahat bir şekilde raflara kaldırarak sandaletleri tercih edebiliriz. Yani hepinizden aklından da şu an var mı ya sandalet gibisi diye geçmiştir. 2016 sandalet modelleri yaz aylarının vazgeçilmez ayakkabıları arasında yerini almaktadır. Bayanların çok sık tercih ettiği bu sandaletler, hem dikkat çekici bir görüntüye sahip olmakla birlikte, şık bir görünüm de vermektedir. Tüm gün ayaklarımızın üzerine bastığımızdan, giyilen ayakkabıların rahatlığı çok önemlidir. Bu nedenle sandaletler, ayakların bütün gün boyunca rahat etmesine de yardımcı olmaktadır.

bayan sandalet

Şüphesiz sandalet denildiğinde akla ilk gelen, çok eskilerin modası olan sade ve düz modeller gelmektedir. Fakat o modellerin hiçbiri artık mağazalarda kendini gösterememektedir. Çünkü 2016 sandalet modelleri, süslü, çekici ve modern modellere sahiptir. Sandalet, yaz modasında hem yetişkin bayanların, hem de genç bayanların çok fazla tercih ettikleri ayakkabı türüdür. Bu sandaletler arasında, taşlar ile süslenmiş ışıl ışıl sandaletler ön plandadır. Bu tür sandaletler, sadece günlük hayatta değil davetlerde ve özel günlerde bile tercih edilebilir. Çünkü oldukça gösterişli bir görünüme sahiptir. Son zamanlarda bayanlar tarafından taşlara büyük ilgi duyulmuştur. Bayanlar bu taşları, hem elbiselerde, hem aksesuarlarda, hem de ayakkabılarda yer vermeye özen göstermişlerdir. İşte bu yılın yaz modası da bu gösterişe sahip olacak modalardandır. Gerek yetişkin bayanların, gerekse genç bayanların dikkatini çektiği bu sandaletlerin üzerinde genellikle pahası olmayan taşlar yer almaktadır. Ayrı ayrı renklerle hazırlanan sandaletler, yerini mağaza vitrinlerinde alacaktır.

sandalet modelleri

Bu yaz modasında rengarenk fiyonklar ile süslenerek hazırlanmış sandaletler de mevcuttur. Yazın sıcak günlerinde hem dikkat çekici bir görüntüye sahip olunurken, hem de ayaklar rahat etmiş olacaktır.