şişli vip bayan

2016 Yaz Babet Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Son zamanlarda bayanların en çok tercih ettikleri 2016 yaz babet modelleri yavaş yavaş görücüye çıkmaya başlamaktadır. Her zaman rahatlıkla tercih edilebilecek ve sadece gösterişi ile değil aynı zamanda kaliteleri ile de dikkat çeken 2016 yaz babet modelleri oldukça uygun fiyatlarla bayanları şaşırtmaya devam edecektir. Bu ayakkabılar bayanların yaz sezonunda vazgeçilmezleri arasında yer alır. Gerek rahatlığıyla, gerek spor ve şık görünümüyle kendisini tercih ettirir.
bambi ayakkabı
Babetler, bayanlar için dikkat çeken ürünlerden biridir. Bayanlar bu ürünleri yaz aylarında sadece güzel görünmek için değil, aynı zamanda rahat olmak için de tercih etmektedirler ve bu modellere ilgi göstermektedirler. Bambi ayakkabılar, açık ve ince olduğu için ayakları yakmaz ve her kombin ile uyum sağlayabilir. Pek çok farklı renklere sahip bu babetler ile, yazın uygun renklerini üzerinizde taşıyabilirsiniz. Bayanlar kışlık kıyafet ve aksesuarları dolaplarına kaldırır iken, ilkbahar ve yaz aylarında kullanacakları eşyaları da çıkartmaya başlıyorlar.  Yaz aylarında en çok tercih edilen birbirinden güzel babetler, bayanlar ile tanışmak için sıra beklemektedir.  Hem pantolon hem elbise hem de etekler olmak üzere her türde kıyafetler ile tercih edilip kombin yapılabilir. Bu yaz sıcaklarında babetler ile ayaklar daha ferah ve rahat olacaktır. Kıyafet ve çantalarda görülen birbirinden farklı desenler, 2016 yılında ayakkabıları da süslemektedir.
bambi babet
Bambi ayakkabılar yapısı itibariyle rahat ve düz ayakkabılar olur iken leopar desenleri, çiçek desenler ve zebra desenleri gibi popülerliği yüksek desenler babetleri süslemeye devam edecektir. Leopar desenli bambiler 2016 yaz aylarının en tercih edilen ayakkabılarından olacak. Bu desenden sonra 2016 yılının yaz aylarında dikkat çekecek olan diğer bir desen de çiçek desenidir. Daha renkli ve cıvıl cıvıl olmak isteyenler için idealdir.