şişli vip bayan

2018 Bikini Modası

  • 1 Star
    Loading...

En özel bikini modellerini farklı stil önerileri ile destekleyerek trend görünüme sahip olabilirsiniz. Bu yaz bikini modası oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Gerek renkli straplez, gerek etekli gerekse dantelli bikini ve mayolar bu sene oldukça moda. Bakalım siz hangisini tercih ediyorsunuz?

Straplez Bikini Modelleri

Bikini seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de, bikininizin askı bölümleridir. Genellikle bikinide bulunan askılar güneş sonrasında cilt üzerinde iz bırakmaktadır. Eğer bu tür problemler ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız straplez bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Straplez bikini modelleri, omuz dekoltesinin ön plana çıkmasına olanak tanımaktadır. Hazırlayacağınız kombin planlamanızı sarkıntılı küpe modelleri ile taçlandırabilirsiniz.

straplez bikini

Desenli Bikini Modelleri

Cıvıl cıvıl renkleri ile içinizi ısıtacak desenli bikini modelleri 2016 yaz sezonunun vazgeçilmezleri arasında boy gösteriyor. Desenli bikini modellerini küçük aksesuarlar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Tarz görünümün ön plana çıkması adına oldukça ideal olan desenli bikini modellerini ayak aksesuarları ile destekleyebilirsiniz.

desenli bikini

Dantel Detaylı Bikini Modelleri

Sadeliği ve doğallığı seven bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alan dantel detaylı bikini modelleri ile şıklığınıza şıklık katmanın zamanı. Bu tarz bikini modellerini dantelli kimonolar ile birlikte kombin edebilirsiniz. Dantelli bikiniler özellikle seksi görünmeyi seven bayanlara şiddetle tavsiye ediyoruz.

dantel bikini

Etekli Bikini Modelleri

Kullanışlı yapıya ev sahipliği yapan etekli bikini modellerini straplez üstler ile kombin edebilirsiniz. Trend görünümü ile ön plana çıkan etekli bikini modelleri ile plajın yıldızı siz olacaksınız. Bu tarz bikini modellerini hasır şapka ve hasır çantalar ile birlikte kombin edebilirsiniz.

etekli bikini

Resimlerde de gördüğünüz gibi bu modellerin hepsinde renkli renkli, cıvıl cıvıl seçimler yaparak yazı keyifle geçirebilirsiniz. Renkli seçimleri dantelli mayo ve bikiniler dışında hepsinde öneriyoruz. Dantelli bikini ve mayo seçerken beyaz ya da siyah çok daha iyi bir seçim oluyor.