• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

3 Günde 3 Kilo Verdiren Şok Diyet

  • 1 Star
    Loading...

Diyet uygulamalarında hızlı zayıflamak isteyenlerin karşısına çoğu zaman çıkan diyetlerdir şok diyetler. Aslında mantığı incelendiğinde tüm şok diyetler vücudu şoka uğratarak vücuttaki toksinleri ve ödemleri atma ve hızlı zayıflama üzerine kuruludur. Adını da zaten vücudu uğrattığı şoktan alır. Bu şoku bazen sebze, meyve, bazen et bazen ise özel içeceklerle yapar. Bu diyette ise hepsini kullanarak bir şok diyeti uygulayacağız. Tabi yine az ve öz yemek ve biraz aç kalmak gerekecek çoğu şok diyette olduğu gibi. Bakalım 3 günde 3 kilo verebilmek için öğünlerde sizleri neler bekliyor.3 günde 3 kiloKahvaltıda iki adet katı haşlanmış yumurta yemelisiniz. Protein içerikli öğünümüz aslında kahvaltı öğünü gördüğümüz gibi. Eğer bir yumurta sever değilseniz size de bir önerimiz var o da yağsız yoğurt. Bir buçuk kase yağsız yoğurt tüketebilirsiniz, yağsız bulmakta zorlananlar çok az yağlı ya da süzme yoğurt da tercih edebilirler.
Öğle yemeğinde ise sizlere yabancı olmadığınız bir içecek önereceğiz. Bu içecek ödem söktüren ve zayıflama hızını artıran mükemmel maydanoz suyu. Maydanozu kaynatıp elde edeceğiniz bir kür. Nasıl hazırlanacağını buradan öğrenebilirsiniz. Maydanoz suyunu öğle yemeğini bir su bardağı kadar içip başka birşey yememelisiniz.hızlı zayıflatan diyetAkşam yemeğinde de sebze ve protein bir arada. Ya tavuk veya et parçalarıyla ya da az yağlı ton balığıyla yapacağınız domatesli, salatalıklı, marullu, rokalı bir salatadan bir salata kasesi kadar yiyebilirsiniz. İnanılmaz besleyici ve doyurucu olan bu salata zaten doymanızı sağlayacaktır, bu yüzden başka bir yemek olmayacak akşam yemeğinde.
Sadece yememek elbetteki zayıflatır ama yeteri kadar değil. Bir de buna 3 gün boyunca tempolu bir yürüyüş ya da koşu eklersiniz, üç günde üç kilodan kurtulmuş olursunuz.