• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

5 Günde 3 Kilo Verdiren Şok Sebze Diyeti

  • 1 Star
    Loading...

Evet vejetaryenler, sebze severler, protein diyetlerinden sıkılanlar bir de bu diyetimizi okuyun derim. Sebze diyetleri hafif ve doyurucu diyetlerdir. Çünkü sebzeler sadece tek bir besin kaynağı içermezler. Bazıları bol suludur, bazıları ise katı ve doyurucudur. Sebzeler karbonhidrat, protein, yağ hepsini bir arada içerirler ve vücuda bir taraftan faydalı olurlar bir taraftan da zayıflamaya yardımcı olurlar. Bu yüzden de sebze içerikli bir şok diyet listesi hazırladık sizlere. Sebzeli yemekler yiyeceksiniz ve 5 günde 3 kilo vereceksiniz.şok diyet Kahvaltıda bir adet domates, bir adet salatalık, bir adet biber, biraz marul tüketebilirsiniz. Bu sebzeler bol sulu sebzelerdir ve sabahtan başlayarak sindirim sisteminizin hızlanmasına yardımcı olacaktır.
Öğle yemeğinde yemeğiniz istediğiniz sebzelerden oluşan bir zeytinyağlı sebze yemeği olabilir. İsterseniz fırında pişmiş sebzelerde tüketebilirsiniz. Öğle yemeğinde ıspanak, pırasa, barbunya gibi yemekleri tercih edebilirsiniz.
Akşam yemeğinde ise eğer tost makineniz varsa güzel bir sebze ızgara yapabilirsiniz. Izgara menünüzde soğan, sarımsak, biber, domates, patates kullanabilirsiniz. Güzel bir sebze ızgara yemeği sizi gece boyunca rahatça tok tutacaktır.vejetaryen diyeti Beş gün boyunca bu menüyü uyguladığınız zaman 3 kilo vereceksiniz. Eğer daha fazla kilo vermek istiyorsanız ya da düzgün bir şekilde ve bölgesel kilo vermek istiyorsanız bunu egzersiz olmadan yapamazsınız. Beş gün boyunca yarımşar saatlik bölgesel egzersizler yaparsanız eğer hem daha fazla kilo verebilirsiniz hem de ister basen, ister göbek isterseniz de kalça bölgenizi çalıştırabilir ve bölgesel zayıflama yapabilirsiniz.