7 Günde Göbek Eritme İpuçları

  • 1 Star
    Loading...

Yedi günde göbek eritmek ve pürüzsüz bir karna sahip olmak için belli başlı yapabileceklerinizden biraz bahsedelim. İlk olarak düzenli olarak karın kaslarınızı güçlendirici ve şekillendirici egzersiz yapmanız çok önem arz etmektedir. Bu egzersizleri yaparken de özellikle karının yan bölgeleri, alt bölgeleri, üst bölgeleri ve sırtımızın arka bölümünde bulunan arka çeperi güçlendirmeniz gerekmektedir. Yani yedi günde pürüzsüz bir karnınız olmasını istiyorsanız bütün karın kaslarınızı aynı anda güçlendirici egzersizler yapmanız gerekmektedir.

Göbek eritme egzersizleri yapmak tek başına sıkı karın kasları ve fit karın kasları için yeterli olmamaktadır. Egzersizle birlikte beslenme şeklinizi çok iyi düzenlemeniz gerekmektedir. Peki göbek eritme için nasıl beslenilmelidir? Beslenme derken özellikle protein ağırlıklı beslenmeniz gerekmektedir. Bunlara örnek verecek olursak kırmızı et, tavuk, balık ve bunların yanında haşlanmış sebzeler yiyerek fit karın kaslarına kısa sürede sahip olabilirsiniz.

7 günde karın kası için yapmanız gerekenleri yukarıda basit bir şekilde anlatmaya çalıştık. Yine bu egzersiz ve beslenme şeklinizi düzenledikten sonra bunları destekleyecek yürüyüş yapmanız gerekmektedir. Yürüyüş yaparak yağ yakış sürecini bir hayli kısaltacaksınız. Bu anlattığımız 3 maddeyi, yani karın kaslarınızı güçlendirici egzersizler, protein ağırlıklı diyet yapmak ve düzenli yürüyüş yaparsanız sizde sağlıklı ve sıkı karın kaslarına sahip olabilirsiniz.