Bacak Eriten, Tok Tutan Diyet Listesi

  • 1 Star
    Loading...

Bacaklarda olan fazla kilolar verilmesi oldukça zor kilolardır. Bu kiloları vermek için ne yiyeceğini bilmek, nasıl spor yapacağını bilmek çok fazla önem taşır. Sadece yürüyüş yaparak, sadece koşarak bu kiloları vermek zor olacağından, tok tutan bir diyet listesi hazırladık sizlere. Bunu bir diyetmiş gibi düşünmeyin, hiç aç kalmayacaksınız. Sadece ne yiyeceğiniz konusunda sizlere yol göstereceğiz. Genelde insanlar zayıflama konusuna eğiliyorlar fakat yaşadıkları sorun nasıl bir diyet yapacağını seçememeleri oluyor. Biz de bu yüzden bu şekilde bir mantıkla çalıp aslında sizleri doğru bölgeyi eritmek için, doğru diyet listesine egzersize yönlendiriyoruz.bacak-eritme-diyeti Sabah kahvaltısı gayet doyurucu ve istediğiniz her şeyi bulabileceğiniz bir liste içeriyor. Haşlanmış yumurta, sosis, salam, domates, salatalık, biber, tereyağı, bal, az yağlı peynir, zeytin ve bir çay kaşığı kadar çikolata, bir dilim çavdar ya da kepek ekmeği tüketebilirsiniz. Gördüğünüz gibi kahvaltıda yok yok. Bu öğün sizi oldukça dinç ve tok tutmak üzere hazırlandı.
Öğle yemeği bu diyet listemizde yok. Onun yerine bir ara öğün yemeniz gerekiyor. İsteyenler bir avuç ceviz, badem ya da fındık, isteyenler ise bir adet meyve ya da bir kase salata tüketebilirler. Ara öğünü seçmek de size kalıyor.
Akşam yemeğinde ise sebze yemeği ya da et yemeğinden birin seçmelisiniz. İsteyenler bir tabak zeytinyağlı bir sebze yemeği, isteyenler ise fırında, ızgara ya da haşlanmış az yağlı et tercih edebilirler. Ana yemeğin yanında bir kase yağsız yoğurt ve bir kase salata tüketebilirsiniz.bacak-eriten-hareket Spor konusu bacak eritme konusunda çok vahim. Eğer imkanınız varsa ayak bileklerine bağlanan, taşıyabileceğiniz yarım ya da bir kiloluk ağırlıklar alın. Ayaklarınıza bağlayın ve en az yarım saat yürüyün ya da on beş dakika kadar koşun. Ardından bacak kaslarını mükemmel çalıştıran ve bacakları eriten squad hareketini günde önce 50 defa, bir hafta sonra 75 defa, sonraki haftalarda ise günde 100 defa yapmaya başlayın. Bacak eritme işlemini rahatça gerçekleştirecek, kısa zamanda bu dertten kurtulacaksınız. Bacak eriten diyet listesi ise aç kalmadan, sadece iyi beslenerek ve spor yaparak sağlıklı bir şekilde bacakları eriteceksiniz.