Ballı Çay Kürü

  • 1 Star
    Loading...

Biliyorum hepiniz diyetlerden deli gibi dert yanıyorsunuz. Çoğu diyet programı uyulması zor, aç bırakan, sizi zor durumda bırakan diyet programları. Ne dersiniz hep beraber diyet yapmayı bir kenara bırakıp yavaş ama sağlıklı bir şekilde kilo verelim mi?

Bunun için uzmanlar kürleri öneriyor. Zayıflama kürleri sizlere kısa bir sürede çok kilo verme gibi vaatlerde bulunmaz. Size vereceği garanti sadece kilo vereceğiniz ve bunun sağlıklı bir şekilde olacağının garantisidir. Bu da bence özellikle şok diyet gibi kavramlara nazaran çok sağlıklı bir yöntem olduğunu gösteriyor. Zaten hiç kimse diyemez ki tüm diyetler zararlıdır.

zayıflama kürü

Pekala kilo vermenize katkı sağlayacak, sağlıksız yöntemlerle sizi zayıflatmayacak, yormayacak ballı çay kürümüzü sizinle paylaşalım. Çayımız oldukça doğal ve yağ yakıcı içeriklere sahip. Öncelikli olarak şifa niyetine bir demlemelik ıhlamur, nefesini açacak bir çay kaşığı nane, yağ yakıcı özelliğiyle nam salmış bir tutam maydanozu çaydanlığa koyuyoruz ve aynı çay demler gibi demliyoruz. Çayımız hazır olduktan sonra içine iki çay kaşığı kadar kestane ya da çiçek balı ekliyoruz ve demlikte iyice karıştırıyoruz.

zayıflama çayı

Zayıflamanıza oldukça katkı sağlayacak olan ballı çay kürü tarifimizi günde üç defa sıcak ya da soğuk olarak yemeklerden yarım saat önce tüketmenizi istiyoruz. Zaten çayı içtikten yarım saat sonra normal yediğiniz yemeğe göre çok daha az yiyeceksiniz. Çünkü şeker ihtiyacınızı bal oldukça fazla karşılayacak ve kendinizi tok hissedeceksiniz.