• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ballı Kırışıklık Maskesi

  • 1 Star
    Loading...

Kırışıklar yediden yetmişte herkeste görülebilecek bazen kalıtsal bazen sonradan oluşan bazen de yaşın ilerlemesiyle doğal olarak ortaya çıkan ve canımızı sıkan sorunlardır. Yüzdeki kırışıklıklar genç bir kızı bile yaşından çok daha büyük gösterir. Ballı kırışıklık maskesi ile doğal ve genç bir yüze sahip olabilirsiniz. Bakalım hazırlanışı nasılmış.

Kırışıklık maskesi için gerekli malzemeler

  • Bir adet yumurta
  • Bir yemek kaşığı kestane balı

kirisiklik-maskesiEvet sadece iki adet malzeme ile doğal bir kırışıklık maskesi hazırlayacağız. Yumurtanın sarısını ve akını bir kaba koyun ve üzerine kestane balını ilave edin. İyice karıştırdıktan sonra yüzünüze sürün ve en az yarım saat kırk dakika kadar bir süre yüzünüzde kalmasını sağlayın. Yumurtanın proteinli yapısı yüzünüzü beslerken, kestane balının doğal antibiyotik içeriği adeta ilaç gibi kırışıklarla mücadele edecek. Ardından yüzünüzü iyice yıkayın. Bu bakımın öncesinde ve sonrasında yüzünüzün iyice temiz olması önemlidir. Bu bakımı haftada bir ya da iki defa düzenli olarak yüzünüze uygularsanız hem bazı sivilcelerin yok olduğuna hem de cildinizin gençleştiğine şahit olacaksınız. Kullandığınız malzemeler ne kadar organik olursa o kadar hızlı bir tedaviye sahip olacaksınız.kirisiklik-maskesi-bitkisel
Reklamlarda gördüğünüz, arkadaşlarınızdan duyduğunuz o piyasa ürünlerinden hiç bahsetmek bile istemiyorum. Resmen insanları kandırmaya yönelik, kimyasal içerikleri bir yerlerinize iyi gelirken başka yerlerinizin tahrip olmasına neden oluyor. Bu nedenle kısa vadeli çözümler aramak yerine doğal ürünlerle biraz uzun ama sağlıklı bir şekilde kırışıklıklarla mücadele edin derim.