Basen ve Göbek Eriten Domates Çorbası

  • 1 Star
    Loading...

Ben sürekli domates çorbası içiyorum ama hiçbir etkisini görmedim diye düşünmeyin sakın sayın okurlarımız. Bu domates çorbası bildiğiniz domates çorbalarından değil, bu çorba bambaşka bir çorba.

Biliyorum sıkıntılı bölgelerinizi, her kadında olduğu gibi en çok sıkıntı yaşadığınız bölge basen bölgesi değil mi? hamilelik sonrası ise genelde o bölge göbek bölgesi oluyor, değil mi? Biz ise sizlerle hem göbek hem de basen eriten bir tarif paylaşıyoruz ki, kafanız rahat bir şekilde bu kürü uygulayın.

Gün boyu bu müthiş domates çorbasını içmek zor gelecek biliyorum ama hem sadece 3 gün sürecek, hem de en az 3 kilo verdirecek. Düşünsenize 3 günlük sağlıksız olmayan bir diyetle zayıflama, daha ne ister ki insan?

domates kürü

Şimdi gelelim bu domates kürü ya da domates çorbasını yapmaya.
Yarım kilo domates
5 diş sarımsak
1 adet soğan
1 adet yeşil biber
1 tatlı kaşığı nane
1 tatlı kaşığı fesleğen
Bu malzemeleri alırken organik olduklarından emin olun sayın okurlar. Organik ürünlerin GDO lu ürünlere göre yağ yakma oranı kesinlikle daha fazladır. Zaten diyetler ve kürler organik ürünlere göre hazırlanırlar.
domates çorbası tarifi

Bu malzemelerin üzerine 5 su bardağı su ilave ediyoruz ve iyice haşlandığından emin olur olmaz altını kısıp, 10 dakika kadar bekletiyoruz. En son olarak da çorbayı rondodan geçiriyoruz. Bu çorbayı gün boyu sıcak ya da soğuk olarak tüketebilirsiniz. 3 gün boyunca öğün sınırı olmadan sürekli bu çorbayı tüketip günde de en az yirmi dakika yürürseniz, ne kadar hızlı kilo verdiğinize şahit olacaksınız.