Basen ve kalça eriten harika karışım

 • 1 Star
  Loading...

Basen ve kalça eritme sorunu yaşamayan kaç bayan vardır acaba dünyada? Her kadının böyle problemleri hayatının bir evresinde oluyor. Pekala bayanlar bunun için neler yapıyor? Saatler süren kardiyo hareketleri, ev egzersizleri, ağır ve uzun süren, vücuda zararlı diyetler filan. Artık bu işkenceye son vermenin zamanı geldi diye düşünüyoruz biz. Eminim siz de bizimle aynı fikirdesiniz. Hadi o zaman muhteşem karışımı hazırlayıp, o kalça ve basenlerden kurtulalım artık. Basen ve kalça eritme için gerekli malzemeler şu şekildedir.

basen eriten

4 adet limon
4 adet greyfurt
4 adet portakal
4 adet elma
4 adet kivi
2 bardak su
1 tutam taze nane
Malzemelerin hepsini iyice sıkıyoruz ve içine önceden yapraklarını sıyırdığımız taze nane yapraklarını atıyoruz. Sonra bir şişeye karışımı koyuyoruz ve en az yarım saat bekletiyoruz. Ardından sabah kalkar kalkmaz ve akşam yatmadan birer bardak, her öğünden önce de en az birer bardak içiyoruz. Kısa bir süre sonra daha az yediğinizi ve yağ yakmaya başladığınızı hissedeceksiniz. Bu diyette kesinlikle öğünler dışında bir şey tüketmeniz gerekiyor bunu da unutmayın.

kalça eriten

Bunların üstüne spor yaparsanız eritme işlemi daha hızlı olacak. Yirmi dakikalık yürüyüşler sağlığınızı da korumanıza yardımcı olacaktır. Eğer fırsatınız ve zamanınız varsa bisiklet  ve eliptik bisikletle yirmi dakikalık sporlar yapabilirsiniz.
Ayrıca bu harika C vitamini içeren karışım kışın grip, nezle gibi hastalıklara yakalanmanıza da engel olacaktır.

OKUYUCU YORUMLARI
 • Hicabi
  2 sene önce

  Hocam kullansak ne zaman sonuç alırız

  8
  • kadinderki
   2 sene önce

   Herhangi bir süre vermek zor olur tabi. Bünyeden bünyeye değişir diyet ya da kürlere vereceği tepkiler. Ama kısa sürede bir kaç kilo eksileceğine eminiz. Tamamen zayıflama için zamana ihtiyaç olabilir. Basen ve kalça çalıştıran sporları yapmayı da ihmal etmeyin.

   9
   • Hicabi
    2 sene önce

    Hocam peki bana basen ve kalça eriten nbir kür tavsiye edebilir isiniz hem sürmek için hemde yemek için

    8
    • kadinderki
     2 sene önce

     Merhaba,
     Sitemizde yer alan diyetler kategorisinin altından basen ve kalça eriten diyetler menüsünden bir diyet seçebilirsiniz kendinize.

     10
 • Hicabi
  2 sene önce

  Hocam ben zayıfım ama sadece basen ve kalça var sizce bu karışımı kullansak ne zaman sonuç alırız

  10
 • Hicabi
  2 sene önce

  Işe yararmı hocam hocam ben zayıfom ama tek base ve kalmam var tek sorun o bunu kullandak tahmininizce ne zaman sonuç alırız

  8