sex hikayeleri porno izle sex hikayesi

Bel İncelten Formül

  • 1 Star
    Loading...

Bel bölgesi de kadınlar için en az kalça, basen ve göbek kadar önemlidir. Azıcık kilo alınca hemen bel bölgesinde yağ biriken insanlar gerçekten diğer insanlara nazaran daha şanssız insanlardır. Bel bölgesi kiloları hemen yanlara aktarır ve bunun sonucunda halk dilinde simitler olarak adlandırılan verilmesi zor kilolar oluşur. Bu yüzden de bel bölgesi kiloları birçok insan için zulüm olmakla beraber, sizleri zorlayacaktır.

bel eritme

Pekala yan bölgelerden ve bel bölgesi kilolarından nasıl kurtulabiliriz? Bu noktada önemli olan diyetten ziyade yapılan spor olacaktır. Ama diyet yapmak da yağların hareket etmesi için önemli olduğu için ikisi beraber yapılmalıdır.
Kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinde karbonhidrat içeren şeylerden kaçıyoruz. Bunların başında ekmek, patates, makarna, pilav ve şeker geliyor. Daha çok et, yumurta ve baklagil gibi protein gruplarıyla besleniyoruz. Yağda olmamak şartıyla haşlanmış ya da çiğ sebze de rahatça her öğünde tüketebilirsiniz. Gün boyu bol bol sıvı tüketin. Sıvı tüketimi de yağların vücutta hareketini sağlar. Bu diyet yağları hareketlendirir ve gerisini spora bırakır.

bel yağları eritme
Sporsuz bel inceltmeyi aklınızdan bile geçirmeyin. Yağları harekete geçirmek kolay fakat önemli olan yağları harcamak. Yağları vücut nasıl harcar? Enerji için yakarak, enerjiyi nasıl harcar? Hareket ederek, spor yaparak… Bu yüzden spor yapmadan bel mel yakamıyoruz. Özelliklere yanlara eğilme hareketi bel ve simit yağlarını eritme konusunda mükemmeldir. Bir sağa bir sola eğilme şeklinde günde en az 100 kere bu hareketi yapınız.