• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Beş Günde Aşk Diyeti

  • 1 Star
    Loading...

Sevgilinizi, kocanızı çok seviyorsanız, yakın zamanda bir partiye, bir organizasyona davetliyseniz zayıflamak için bu diyetten başka bir diyete bakmanıza gerek yok. Bu diyet bir şok diyettir, şimdiden uyaralım. Bu yüzden herkese tavsiye edebileceğimiz bir diyet değil. 5 gün içinde yapacağınız bu diyetle, hızlı ve etkili bir kilo kaybı yaşayacaksınız. Yalnız, diyeti yarıda bırakmamak, diyette kaçamak yapmak kesinlikle faydalı değil hatta zararlıdır. Lütfen diyet programına sağlıklı bir şekilde devam edin.

5 günde 5 kilo verdiren diyet

Şimdi gelelim kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğinde neler yiyebileceğinize.

Kahvaltıda biraz kısıtlı bir menümüz olacak. Bir kaşık lor peyniri, bir adet haşlanmış yumurta olmazsa olmazlardan. Ayrıca yanında şekersiz çay ya da şekersiz bitki çayları da içebilirsiniz.

Öğle yemeğinden yarım saat önce en az iki bardak su içiyoruz. Bunun sebebi hem yemekte az yemeniz hem de yemek öncesinde vücudu biraz rahatlatmak. Öğle yemeğinde ise bir parça tavuk butu ya da bir parça dana eti öneriyoruz. Etlerin yağsız olması ve fırında ya da haşlanmış olması gerekiyor. Bu hususa özellikle dikkat edelim.

Akşam yemeği ise sebze ağırlıklı bir yemek. Zeytinyağlı sebze yemeği ideal bir yemek olacak akşam yemeği için. Tercih edeceğiniz yemek sarma, dolma biber gibi pirinç yani karbonhidrat içeren besinler içermemeli. Bu konu da oldukça kritik.

Sporsuz diyet, diyet değildir biliyorsanız. Günde en az yarım saat spor yapmak beş gün boyunca metabolizma hızınızı inanılmaz bir şekilde hızlandıracak, kilo kaybında size yardımcı olacaktır.