• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Bir Beden Küçülten Özel Karışım

  • 1 Star
    Loading...

Bir beden küçülmenin ne kadar kritik bir detay olduğunun farkındayız sayın okurlar. Kimi zaman sadece bir beden küçülme adına ağır diyetler, ağır sporlar, uzun süre aç bırakan kürler ve ağır tedaviler uyguladığımız da oluyor bu basit zayıflama için. Halbuki dediğimiz gibi oldukça basit, kolay bir zayıflama tekniği ile bir beden küçülebilirsiniz.
Bu tarz basit zayıflamalarda sizlere önerimiz diyetlerden ziyade kürler uygulamanız yönündedir. Kürler, kısa sürede kilo verdirmeseler de rahat bir şekilde kilo vermenizi sağlarlar.taban turpu Aşağıdakileri malzemeleri bir kaba koyun ve rondodan ya da robottan geçirin.
Üç yemek kaşığı kestane balı
Üç adet limonun taze sıkılmış suyu
Bir yemek kaşığı kadar rendelenmiş zencefil
Dört yemek kaşığı rendelenmiş yaban turpu
Göreceğiniz üzere kolay bulunacak malzemeler. Bu malzemelerin taze olması kesinlikle önemli. Düşünsenize hem doğal bir kür hazırlıyorsunuz hem de taze olmayan malzemeler kullanıyorsunuz, garip olmaz mı sizce de?
Yaban turpu sindirim konusunda oldukça başarılı ve ayrıca müthiş anti bakteriyel bir bitkidir. Yani hem detoks yapacak, hem de sindirimi hızlandırarak zayıflatacak. Limonun yağ yakma özelliği, balın tok tutma ve yağ yakma özellikleri ve zencefilin her derde deva özellikleri sayesinde zayıflamanız hızlanacak, hatta hasta olmaktan da kurtulacaksınız.kilo verme Bu özel karışım ile göbek eritme, basen eritme gibi dertlerden kurtulacaksınız. Bu karışımı sabah kalkınca ve akşam yatmadan önce içmelisiniz. Mümkün olduğunca öğünlerde karbonhidrat alımından da kaçının lütfen.
Kürler doğru uygulanırsa faydalı olurlar, bu yüzden düzenli olarak uygulamaya özen gösterin.
İki günde bir egzersiz ve spor yaparak zayıflamanızı hızlandırabilir ve katkıda bulunabilirsiniz.