Bir Haftada Göbek Eriten Çay

  • 1 Star
    Loading...

Sakın ha aklınıza sadece çayı arada bir içerek bir haftada göbek eritme gibi bir şey gelmesin. Ciddi manada göbek eritme işlemi için bir hafta yetersiz bir süredir. Ama bazı öğünlerden kurtulursak ve gün içinde biraz hareketli olursak, akşam sporlarını ihmal etmeyip, düzenli olarak bu çayı içersek bir haftada bile göbek eritmek mümkün olacak. Şimdi gelelim bu işlemi nasıl yapacağımıza.
göbek eritme yöntemleri Kahvaltıda iki adet haşlanmış yumurta yemek gerekiyor. Tabi ki aramızda yumurta sevmeyenler de vardır. O yüzden yumurta sevmeyenler iki kibrit kutusu kadar az yağlı beyaz peyniri kahvaltıda tercih edebilirler.
Öğle yemeği yok 😀 Tabi bir öğünden feda etmek gerekiyor bu da öğle yemeği. Öğle yemeğinde eşsiz çayımızdan en az üç bardak içmeniz gerekecek. Bu .ay çok lezzetli olmasa da doyurucu ve sindirim hızlandırıcı bir çay olduğundan, kilo verme konusunda size yardımcı olacaktır.
Akşam yemeği ise yine çok değil fakat doyurucu bir öğün olacak. Bir parça tavuk göğsünü dövdürün ve ince bir hale gelmesini sağlayın. Ardından bir porsiyonun ayırın ve gerisini dondurucuya koyun. Tavuğun bir parçasını iyice baharatlayın ve tost makinesinde pişirin. Aslında yaptığımız ızgaradan farksız. Izgarada yağsız olarak yapılan et diyet ve zayıflama konusunda size oldukça yardımcı olacaktır.göbek eriten hareketler Akşamları on dakikalık yavaş tempo bir koşu ya da yirmi dakikalık yürüyüşün üstüne (burada önemli olan vücudu ısındırmak ve sakatlıklara engel olmaktır) en az günde 100 mekik çekmelisiniz. 100 mekik mi diye korkmayın, hepsini bir anda değil setler halinde çekeceksiniz. Örneğin ideal olarak 20 mekik, 2 dakika dinlenme, 20 mekik şeklinde ilerleyebilirsiniz.
Göbek eriten çay tarifimiz ise şu şekilde:
Yarım su bardağı sıcak suyun içine yarım limonun suyu, bir kaşık toz tarçın, bir çay kaşığı çiçek balı atıp karıştırıyoruz. Sıcak olarak tüketiyoruz. Yani zayıflama çayı olarak yapacağınız bu çayın hazırlanışı çok kolay. Evde rahatça hazırlayabilir, hatta iş yerinde az malzeme taşıyarak çayınızı sıcak olarak tüketebilirsiniz.