Bitkisel Zayıflama Uzmanları: Soğan Kürü ve Maydanoz Kürü

  • 1 Star
    Loading...

Bu iki ünlü kürü duymayanınız yoktur herhalde. Soğan kürü ve maydanoz kürü ayrı ayrı defalarca kez karşınıza çıkmıştır.
Soğan kürü namını gebelik, adet düzenleme gibi alanlarda duyurmuş olsa da zayıflamaya katkısı hiç göz ardı edilebilir cinsten değildir.
Maydanoz kürüne gelince, o zaten namını zayıflama ve ödem atma konusunda duyurmuş, bu alanda rakiplerine nazaran oldukça tercih edilen bir üründür.
Pekala bu iki ürün de alanlarında bu kadar iyiyken bunların ikisini neden bir arada kullanmıyoruz? Bir tarafta zayıflatan ve ödem atan maydanoz kürü, diğer tarafta adet düzenleyen, sindirim hızlandıran ve yine zayıflatan soğan kürü.

soğan kür

Şimdi gelelim bu harika karışımın tarifine. Öncelikle iyi ayrı kürü uygulamak için iki ayrı tencereye üçer bardak su koyuyoruz. Sonradan birleştirme yapacağımız için bir tencereyi büyük tercih ediniz. Sonra birinin içine kabuklarıyla beraber iki adet soğan, diğerinin içine kabuğuyla sapıyla bir bağ maydanoz atıyoruz. Suları çıkana kadar kaynatıyoruz. Zaten tencerelerdeki suların renginin değiştiğini göreceksiniz. Sonra hiç süzmeden yani soğan ve maydanozlarla birlikte bir tencereye boşaltıyoruz iki kürü de. İkisini bir arada en az on beş dakika daha kaynatıyoruz. Mükemmel karışım soğan kürü-maydanoz kürü karışımı artık hazır.

bitkisel kür

Sabah kalkar kalkmaz bir su bardağı, akşam yatmadan da bir su bardağı içmeniz durumunda oldukça rahatlayacağınızı, sindirim sisteminin hızlanacağını garanti ederiz. Bu bitkisel kür ödemlerinizden kurtulma, zayıflama ve şişkin hissetmeniz yolunda olduça faydalı olacaktır. Tadı biraz kötü olsa da idare edin 😀