Botoksun Doğal Hali

  • 1 Star
    Loading...


botoksss

 

 

İnsan vücudu acayip bir düzenle çalışır. Eğer gerçekten sağlığınıza, yemenize içmenize dikkat etmezseniz genç yaşta cildiniz özellikle sürekli açıkta yüzünüzde deri solması, sarkma, bozulma görülebilir. Bu sorunu son yıllarda botoks tedavisiyle çözmeye çalışan birçok kadın var. Botoks yapay yollarla yapıldığında çok kalıcı olmamakla beraber, cildinizin bozulmasına sebep olabilir, tekrar tekrar botoks yapma ihtiyacı hissettirebilir. Bu yüzden sizler için hazırladığımız botoksun doğal halinin tarifine bir göz atın isteriz.

Önce protein deposu olan bir yumurta sarısı, 1 yemek kaşığı sütü bir kaba koyarak iki saat oda sıcaklığında kadar bekletiniz. Sonra 1 yemek kaşığı kadar limon ve yarım limon kabuğunu içine atıp bir saat kadar daha bekletip, 1 yemek kaşığı kestane balını da üstüne ekleyip güzelce karıştırınız ve kapalı bir kavanozun içine koyunuz. Yarım saat sonra kavanozu ters çevirin ve yarım saat de o şekilde bekletin. Sonra kavanozu güzel bir çalkaladıktan sonra yüzünüze sürünüz ve 15 dakika kadar bekletiniz. Bu işlemi haftada bir kere olmak üzere 2 ay boyunca uyguladığınız takdirde yüzünüzün hem gerginleştiğini, hem de güzelleştiğini fark edeceksiniz ve çevrenizdeki herkese tavsiye etmeye başlayacaksınız. Bu doğal cilt bakımı ürününü yaparken malzemeler kesinlikle değiştirilmemelidir yani kestane balı yerine çiçek balı kullanmayınız. Sadece bir kere uyguladığınızda bile faydasını göreceğinize eminiz.

Kalıcı doğal yollarla güzelleşmek, gençleşmek varken ilaçlarla vücudunuzu yormayın. Cilt bakımının doğal yollarla yapılanı hem daha sağlıklı hem de daha kalıcı olacaktır. Senede bir bu cilt maskesini uygulamanızı tavsiye ediyoruz.