şişli vip bayan

Ceket Kolları Kıvrılsın.

  • 1 Star
    Loading...

Gömlek kolu kıvırmaya alışıksınız da, şimdi birde bu mu moda demeyin. Evet beyler ceket kolu kıvırmak kesinlikle, doğru kullanıldığında harikalar ortaya çıkarıyor ve çok şık oluyor. Neden? Gömlek ve ceket kontrast renklerde seçilir her zaman. Size uç bir örnek vermem gerekirse mavi ceketle turuncu gömlek giyildiğinde zıt renklerin uyumundan kaynaklanan muhteşem bir görsel şölen çarpar göze. Kontrast renkler görsel şölenler konusunda oldukça başarılıdırlar. Ceketin kollarını gömlekle birlikte kıvırdığınızda aynı görsel şöleni kollara da yansıtmış olacaksınız 😉

erkek modası

Yukarıdaki örneğe bayıldım. Cekete dikilen kontrast renkte astar sayesinde zıt bir uyum yakalanmış. Ceket kolları böyle bir durumda da çok hoş gözükür. İsterseniz ceketinizin iç astar rengini değiştirip kullanabilirsiniz. Kırmızı ceketinize yeşil bir astar diktirebilirsiniz pekala 😉 Ve kollar kıvrıldığında emin olun muhteşem gözükecektir.

erkek modası 2016

Gömlekle dışarı doğru kıvrılmış bir ceket kombini 😉

erkek ceketleriDikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama yaka mendillerinin de bu uyumda katkısı büyük. Yaka mendilleri genelde kravatla aynı renk tercih edilir. Fakat kravat söz konusu olmadığı için gömlek ve ceketin renklerinden harmanlanmış bir mendil kullanmakta fayda var. O başka bir postun konusu J Siz şimdi sadece kollardaki detayı gözlemleyin ve kendinize nasıl uyarlarsınız onu düşünün.

Erkek modası son yıllarda oldukça popüler hale gelmiş ve özellikle ceket kavramı hem yaz hem de kış aylarında hayatımıza girmiş ve erkeklerin popüler kıyafeti olmuştur. Hem ceket seçimi, hem de nasıl giyileceği oldukça önemlidir.