Ceviz Suyu ile Zayıflama

 • 1 Star
  Loading...

Ceviz suyu ya da ceviz suyu diyeti olarak defalarca kez duyduğunuz, diyet yapmadan kilo verdiren tarifimizle yine karşınızdayız. Biliyoruz zayıflamak için denediğiniz birçok ürün, birçok kür, bir o kadar da diyet ve zayıflana çayıyla karşılaştınız şimdiye kadar. Ceviz suyu hem organik olması özelliğiyle, hem de sizi yormayacak basit bir zayıflama yöntemi olması nedeniyle kesinlikle denenebilir bir diyettir. Lütfen bunu da mı deneyeceğim diye düşünerek ceviz suyu diyetini denemekten vazgeçmeyin.

ceviz suyu diyeti

Güzel, kaliteli ve organik ceviz aldığınızdan emin olun bir kere. Piyasa artık o kadar kötü bir hal aldı ki neredeyse gerçek organik ürünlere ulaşmak imkansız oluyor.
Bir adet cevizi akşam yatmadan kabuklarını soyduktan sonra tabi bir su bardağının içine koyun ve sabaha kadar o şekilde beklesin. Sabah kalkar kalkmaz suyunu içerken cevizini de yiyin. Aynı şekilde akşam yatmadan da içebilmeniz için sabahtan bir bardağa su ve bir adet ceviz koymayı unutmayın. Akşam yatmadan da cevizle beraber suyu tüketin.

ceviz suyu

Pekala sadece kadar mı diye soruyorsunuz değil mi, evet sadece bu kadar cevizi yiyoruz, suyunu içiyoruz. Ceviz içindeki protein oranıyla zaten sizi tok tutma ve içindeki yağ yakma özelliğiyle yağlarınızı yakma konusunda oldukça başarılıdır. Ceviz beyin hücrelerini yenileme,  kolesterol ve şekeri dengeleme gibi sağlıksal mevzularda da başarılı olduğundan sadece kilo vermek isteyenlere değil çocuk yaşlı, hamile, genç demeden herkese tavsiye ettiğimiz bir yemiştir.

OKUYUCU YORUMLARI
 • Ceren
  3 sene önce

  Gebeler için Bi problem yaratır mı acaba

  12
  • kadinderki
   3 sene önce

   Belirli bir problem yaratacağı düşünülmemektedir fakat yine de doktorunuza danışmadan bilinmeyen yöntemler uygulamayınız.

   13
 • Canan
  4 sene önce

  BIR ay kullandım kilo veremedim

  12
  • kadinderki
   4 sene önce

   Ceviz suyu kürü ile zayıflamak oldukça kolay aslında. Ama zayıflama adına başka şeyleri de ihmal etmemeniz gerekiyor.Gün içinde karbonhidrat almamalı daha çok protein içerikli yemekleri tercih etmelisiniz. Ceviz suyu sindirimi hızlandırır buna siz sporla da destek olmalısınız. Aksi takdirde zorlanırsınız.

   10