• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

 Cilt Sıkılaştırmanın Doğal Yolları-1

  • 1 Star
    Loading...

cilt sıkılaştırıcı

Özellikle kış aylarında otura otura aldığınız kilolar vücudunuzda bazı şişlikler, çatlaklar oluşturabilir. Hele hele bir de yaza girerken bikinilerinize girmek için yaptığınız o şok diyetler yok mu? Hani kilolarınızı hızlı şekilde verdiren ama fazla sağlıklı olmayan diyetler! Hem hızla kilo al, hem kiloyu hızlı ver derken bir bakmışsınız çatlak, ödem, şişlik olan yerler iyice artmış.

İşte şimdi sizlere anlatacağımız cilt sıkılaştırma yöntemiyle vücudunuzda herhangi bir şişkinlik, sarkma kalmayacak ve sıkı bir vücuda sahip olacaksınız.

Doğal sıkılaştırıcı diye adlandırılan tarifimizi sizlerle paylaşalım artık. 5 adet limonu halka şeklinde kabuklarıyla beraber doğrayıp rondoya atın, 3 adet kırmızı acı biberi haşlayıp içine atın ve 200 gram da biberiye yağını atarak rondoda 7-8 dakikada karıştırın. Durun daha muhteşem cilt sıkılaştırıcınız bitmedi. Biraz demlenmesi gerekiyor artık karışımın, yaklaşık 3 ya da 4 gün güneş görmeyen bir yerde mesela bir dolabın içinde karışımı dinlendirdiğiniz zaman karışımınız hazır olacaktır.

Tabi cilt sıkılaştırmak bu kadar kolay bir tarifle de hemen olmaz. Nasıl diyetlerde kilo vermek için spor da şart, sıkılaştırma işlemi için de spor olmazsa olmazlardan. Vücudunuza karışımımızı sürdükten sonra 45 dakika bekletmenizi öneriyoruz. Bu 45 dakika içinde de en az yarım saat yürüyüş ya da bu halde dışarı çıkmam diyenlere evde step hareketi yapmalarını öneriyoruz. Alt komşunuz stepten rahatsız olsa da yapacak bir şey yok, sıkı bir vücuda sahip olmak kolay değil.