Çin Takvimiyle Bebek Cinsiyeti Hesaplama

Çin Takvimi ile Cinsiyet Hesaplama

Bebeğimin cinsiyeti ne olacak, bebek cinsiyeti nasıl belirlenir, bebeğim kız mı olacak erkek mi gibi sorularınızın cevabı çin takviminde. Normal takvim gibi düşünmeyin çin takvimini. Mesela normal takvime göre 28 yaşında olabilirsiniz ama belki de çin takviminde 30 yaşındasınız. Yani çin takvimi normal takvim gibi değildir. Bu yüzden çin takvimine göre cinsiyet tahminini öğrenmek için çin takvimi yaş hesabı yapılıyor. Çoğu sitede sadece son adet tarihi alınarak yapılan hesaplar doğru değil. Yani çin takvimi cinsiyet hesabı için iki önemli kriter var:

1- Kadının çin takvimine göre yaşı kaç?

2- Kadının hamile kalma zamanı ne zaman?

Hamilelik zamanını tabi belirlemek çok zor. Hamile kalma zamanı hesabı son adet dönemi başlangıcından itibaren hesaplanıyor. Bu yüzden de çin takvimine göre yapılan cinsiyet hesabında direkt olarak son adet tarihini istiyoruz.

Çin takvimi yüz yıllardır kutsal bir takvim olarak kabul ediliyor. Çinde oldukça popüler olan bu takvim dünyada da bir çok hesapta kullanılıyor.

Çin takvimi kesin olarak cinsiyeti belirler gibi bir iddia tabiki doğru değil ama çoğunlukla doğru sonuç veriyor olması oldukça şaşırtıcı. Çin takvimine göre yaptığınız hesaba yüzde yüz inanmayın tabi ama güzel bir tahmin alacağınıza eminiz. Bu takvim tekil gebeliklerde doğru sonuç vermektedir, unutmayın. Çoğul gebeliklerde farklı cinsiyetler olması tahmin gücünü azaltıyor.

Aslında konu bebek olunca cinsiyeti hiç de önemli değil, kötü bebek yoktur, kötü cinsiyet yoktur, kötü anne baba vardır. Siz bırakın çocuğun cinsiyetini düşünmeyi de sağlıklı olması ve huzurlu bir hayat geçirmesi dilekleriyle dua etmeye başlayın sayın okurlar. Nasıl eğitmeniz gerektiği, neler yiyip neler yememesi gerektiğini araştırın, okuyun. Çocuğunuzun cinsiyeti ne olursa olsun, sizin çocuğunuz olacak ve bir ömür seveceksiniz.