• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Delirten Siyah Nokta ve Sivilceler

  • 1 Star
    Loading...

Bazen bir sivilce insanı hayatı küstürür. Hele hele bir davet öncesi sabahtan pörtleyenler yok mu insanı deli ederler. Akşama kadar allıklar, fondotenler, uğraşır dururuz kapatmak için sivilceyi.
Siyah noktalar da çoğu insan için sivilceler gibi baş belası. Akşamdan çıkarsınız, sabah bir bakarsınız yine siyah nokta. Sıktıkça çıkar, sıktıkça delirtir.

sivilce bakımı En iyisi sivilce ve siyah noktalarla sürekli bir mücadele içine girmektense, bu gıcık şeylerden jalıcı olarak kurtulmak için doğal ürünler kullanmaktır. Neden doğal ürünleri tercih etmeliyiz? Kimyasal ürünler kullanılmadıkları zaman tekrar sivilce ve siyah nokta oluşmasına neden olurlar yani aslında kalıcı değil geçici çözümlerdir.
Vücudunuzun yağ oranı fazla ise bunların görülme oranı daha yüksek olur. Bu yüzden yağ giderici bir tarif paylaşacağız sizlerle. Zamanla yüzünüzün yağlanması azalacak ve buna paralel olarak sivilce ve siyah nokta oluşumu da azalacak.

siyah nokta bakımı Bir kaba bir kaşık yağsız süzme yoğurt, 1 çay kaşığı çiçek balı, birer çay kaşığı kekik ve nane koyalım. Karıştırdıktan sonra daha önceden organik bir sabunla yıkadığımız yüzümüze bu karışımı sürelim.
Her iki günde bir by karışımı yüzünüze masajlar yaparak uygulayın. Yüzünüzde siyah nokta ve sivilce kalmayana kadar uygulayabilirsiniz. Doğal bir ürün olduğundan herhangi bir yan etkisiyle karşılaşmayacaksınız. Zaten doğal ürün bu yüzden istiyoruz, hem yan etkisi yok hem de kalıcı çözümler üreterek size hayat boyu dertlerden kurtarıyor.