• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Diyetsiz Zayıflama: Göbek Eriten Çay

  • 1 Star
    Loading...

Hormon bozukluklarının en büyük sebeplerinden birisi de artık doğal olmayan birçok meyve ve sebzelerin günümüz içerisinde yer almasından kaynaklanmaktadır. Bizler de bu yüzden yediklerimize daha çok dikkat etmeliyiz ve bu anlamda dukan diyeti, karatay diyeti, zone diyeti gibi sağlıklı diyetler ile göbeklerimizi eritebiliriz.

göbek eritme

Eğer siz de diyet sevmeyenlerdenseniz, uzun uzun programa takılmaktan nefret ediyorsanız işte size göbek eriten çay tarifi. Bu tarifimizde sizlere oldukça pratik bir şekilde nasıl göbeklerimizden kurtuluruz bunu anlatacağız. Özellikle göbek eriten çaylar son yıllarda oldukça etkili bir çözüm olmaya başladı ve bu saye de sizler de çok kısa süre içerisin de fazla kilolarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Göbek Eriten Çay Malzemeleri:

göbek eriten

Bir tane doğranmış limon, ,

Bir adet dilimlenmiş salatalık,

On ya da on iki dal taze nane,

On ya da on iki dal maydanoz,

Bir tatlı kaşığı kestane balı,

Bir litre su.

Yapılışı: Mevcut malzemelerimizi bir sürahi içerisin de karıştırıyoruz. Öncelikle suyumuzu sürahi içerisine katıyoruz ve doğranmış salatalığımızı, dilimlenmiş limonumuzu suyun içerisine katıp karıştırmaya başlıyoruz. Karışım işlemi birkaç dakika sürdükten sonra on on iki dal taze naneyi ve maydanozu da içerisine ilave ederek buzdolabına koyuyoruz. Üzerine tadının daha güzel olması için, tokluk hiss veren kestane balımızı ilave ediyoruz. Soğuk alması yağlarımızı yakması açısından oldukça etkili bir yöntemdir ve bu yöntem sayesinde göbeklerimizdeki yağlardan da kurtulmuş oluyoruz. Bu karışımları sağlık açısından cam bir sürahi içerisinde gerçekleştirmemiz daha ideal olmaktadır. Dolaba koymuş olduğumuz bu çay ortalama bir gün demini alması için bekletilmelidir ve böylelikle bir günün sonun da sabah öğle ve akşam bir bardak olmak şartıyla aç karnına tüketiyoruz. Bu bir litre çayımızı bir gün içerisinde bitirmeliyiz ve ertesi gün için yeniden bu karışımı aynı şekilde gerçekleştirmeliyiz.

göbek eriten çay

Göbek eritmenin hızlı ve kalıcı olmasını istiyorsanız, ki bunu kim istemez, haftanın belirli günlerinde koşu, yürüyüş, kardiyo gibi sporlar yapınız. bu sporlar ile verdiğiniz kiloları alma ihtimaliniz ortadan kalkacak ve kalp, tansiyon gibi klişe hastalıklarla da genç yaşta mücadeleye başlamış olacaksınız.