Dr. Atkins Diyeti 4. Safhası-Vücudunuzu ve Kilolarınızı Koruma

  • 1 Star
    Loading...

atkins 5

Artık yüzdünüz yüzdünüz kuyruğuna geldiniz Dr. Atkins Diyetinde. Dr. Atkins diyetinin ilk 3 aşamasını geçmiş biri olarak beslenme düzeniniz oturdu, karbonhidrat sınırınızı belirlediniz, sporlu sağlıklı bir yaşama merhaba dediniz ve bunların yanında yaklaşık 15 kilo verdiniz ve fit bir vücuda kavuştunuz. İncelme, şok diyetler, kilo problemleriniz, dar gelen kıyafetler artık sizin için bir dert olmaktan çıktı Atkins sayesinde. Bu düzeni korumak, kilolarınızı geri almamak, sağlıklı yaşamınıza devam etmek için Dr. Atkins Diyeti 4. Safhası-Vücudunuzu ve Kilolarınızı Koruma safhası çok önemlidir. Artık vücudunuzda az yemeye, az karbonhidrat almaya, şekersiz çay ve kahveye, az yağlı yiyeceklere ve spora iyice alışmış durumda.

Arkadaşlı bir ortamda, özel bir yemekte günlük karbonhidrat miktarını aştığınızda, ertesi gün karbonhidrat almayarak dengeyi sağlayabilir ya da spor gününüzü o hafta 1 gün daha artırarak aldığınız karbonhidratı geri verebilirsiniz.

Hayatınızı düzene sokan bu diyeti artık arkadaşlarınıza, çevrenize rahatlıkla anlatabilirsiniz. Zaten siz söylemeden fit görünüşünüzden onlar nasıl bu kadar dengeli kilo verdiğinizi soracaklardır merak etmeyin.

Tabi her diyette olduğu gibi sağlıklı olan Dr. Atkins Diyetinin de bazı olası zararları vardır. Bu olası zararları  Dr. Atkins Diyeti Olası Zararları adlı makalemizde bulabilirsiniz.

Kadınderki.com ailesi olarak sağlıklı ve mutlu, kilolardan arınmış bir hayat dileriz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.