Erkeklere Çizgili Ceket

  • 1 Star
    Loading...

Ceketin çizgilisine pek alışık olmadığınızı biliyorum. Bayanlarda bile yaygın derecede kabul edilebilmiş değil. Gerekli kombinasyonlarla kullanıldığında oldukça iddialı olabiliyor. Örnekleri görünce bu fikrime sizlerde destek olacaksınız beyler eminim.
erkek modası
Lacivert ve mavi boyuna çizgilerden oluşan ceketi siz nasıl kombinlerdiniz bilmiyorum ama, bu kombinde bayıldığım nokta; yaka mendilinin renkleri. Turuncu ve mavi belli belirsiz bir araya getirilerek ceketi inanılmaz boyutlarda yukarı taşımış..

ceket modelleri

Çizgili ceket renklerine, zıt takılan yaka mendillerine bakın beyler. Kesinlikle ilham alınması gereken renkler bunlar. Mavi- sarı, lacivert- turuncu, açık mavi ve lacivert kombinasyonları ile çizgili ceket sokak stiline gayet yerinde uyarlanmış.

yaz erkek modası

Kot pantolonla da iddialı kombinler yaratılabildiğini görüyoruz. Çizgili ceketin içine giyilen kot gömlek kıyafeti casual stile dönüştürmüş. Oysaki ceket herkesinde bildiği gibi genellikle özel günler için tercih edilir. Kot parçalarla giysinizin stilini farklılaştırabilirsiniz. Renkli çorap giymek için oldukça cesur olan beyler. Ceketinizin zıt tonunda çorap giymeye ne dersiniz? Son fotoğrafta görülen model bunu gayet başarıyla uygulamış. Tam da sokak modasına uygun bir şıklık olmamış mı sizce de? Erkekler kıyafet seçerken kadınların fikirlerini almalılar bence 😀 Amaçları zaten kendilerini beğendirmek değil mi?

yaz modası

Bu örnek benim en sevdiğim çizgili ceket kombinasyonlarından biri. Renk uyumunu gayet çarpıcı ve başarılı buldum. Çizgili ceket giymek kabus değil beyler. Örneklerle açıklamaya çalıştığım ceketleri sizde kullanabilirsiniz. Uyarmam gereken tek nokta enine çizgili ceketlerden kaçınmanız. Enine çizgiler her zaman daha şişman gösterir.