Evde Yapılabilecek Temizleme Kremleri

  • 1 Star
    Loading...

Temizleme kremleri denilince ister istemez hepinizin aklına kimyasal yolla elde edilmiş, piyasada komşularınızın dahi sattığı ucuz ama işlevsel gözüken, zamanla cildinize zarar verebilecek ürünler gelecektir. Halbuki kadinderki.com tarifleri ile artık temizleme kremlerinizi evinizde yapabileceksiniz ve hem doğal hem de etkili temizlik kremleriyle cildinizin ömrünü uzatarak erken cilt yaşlanması gibi dertlerden kurtulacaksınız.

Aşağıda yer alam temizleme kremleri cildinize kesinlikle zarar vermeyecek olup üstüne üstlük kırışıklarınızın, cilt çizgilerinizin düzelmesine yardımcı olacaktır. Hatta bu doğal evde yapılan cilt temizleme kremlerini sadece temizleme ürünü olarak düşünmeyip aynı zamanda doğal cilt bakım ürünleri olarak da düşünebilirsiniz.

Evde yapacağınız ürünler aynı zamanda sizi maddi olarak da rahatlatacaktır. Piyasada bulunan neredeyse tüm kozmetik ürünleri oldukça pahalı. Hem cüzdanınıza hem de sağlığınıza faydalı olacak aşağıda yer alan temizlik kremleri evde rahatça yapabilecek ve uygulayabileceğiniz tarifler aşağıda yer almaktadır.

Papatya Özlü Temizleme Kremi

Kakao Yağı ve Sütlü Temizleme Kremi

Salatalıklı-Zeytinyağlı Temizleme Kremi