Göbek, Basen Eriten Hindistan Cevizli Kür

  • 1 Star
    Loading...

Merhaba sayın okurlar. Evet, bugün de göbek eriten bir kürle karşınızdayız. Hem de bu kür inanılmaz sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza, mükemmel bir detoksa sebep olacak. Gelelim hindistan cevizinin ve hindistan cevizi sütünün faydalarına. Hindistan cevizi hem lif, hem karbonhidrat, hem protein içeren bu yüzden de bir taraftan tok tutarken bir taraftan da zayıflatan bir meyvedir. Ayrıca içerdiği lifli yapısıyla metabolizmayı hızlandırıcı bir etkisi de vardır. Hindistan cevizi ve suyu diyabeti dengeler, bağışıklığı güçlendirir, yağ yakmaya yardımcı olur, besleyici olduğundan hamilere de tavsiye edilir, enfeksiyonlara karşı çok etkilidir. Bu kadar faydası varken zayıflatmaması olmaz tabi. Bakalım bu kür bizi nasıl zayıflatacak.hindistan cevizi diyeti

Sabahları kalkar kalkmaz hindistan cevizi suyundan bir tatlı kaşığı kadar içiyoruz. Kahvaltıda istediğiniz kadar hindistan cevizi tüketebilirsiniz. Tok tutucu, lifli yapısıyla sabahtan metabolizmanız hızla çalışmaya başlayacak.
Öğle yemeğinde karbonhidratlı gıdalar (ekmek, patates, makarna, pilav vs.) harici besinler tüketebilirsiniz. Biz ise ya komple sebze ya da komple proteinli bir öğle yemeği öneriyoruz.
Akşam yemeğinde yine öğle yemeği gibi bir yemek yiyebilirsiniz. Yalnız öğle sadece protein ya da sadece sebze tükettiyseniz, bu öğünde tam tersini tüketin. Yemekten sonra yine hindistan cevizi tüketmeyi unutmayın.göbek eriten diyet
Öğünler dışında herhangi bir besin maddesi, şekerli ve soda harici gazlı içecek tüketmeyin. Ara öğünler yağların yakma hızını düşürür. Özellikle aşırı kilolara olanlara önerilir sadece ara öğünler. Eğer böyle aşırı kilolarınız yoksa hiç bir diyette ara öğünü tercih etmeyiniz.