Göbek Eriten, Karın İncelten Program

  • 1 Star
    Loading...

Başlıkta farkettiyseniz sadece diyet yazmıyor. Yani sadece diyetle bölgesel zayıflama oldukça zor. Neden mi? Örneğin genel olarak göbek bölgesinde olsa da fazla kilonuz var. Ve vücut yağ yakmaya başlayacak. Sizce nerede çok yağ diye bir mantık arar mı, yoksa en kolay yerden başlar mı? Cevabı ikincisi. Vücut bizim nereden kilo vermek istediğimizi bilmez. Bu yüzden onu yönlendireceğiz. Bu yönlendirmede öncelikle sporla mümkün olacaktır. Nereden kilo vermek istiyorsan o bölgeyi çalıştıracak egzersizler yaparak, bölgesel zayıflama yapabilirsin aslında. Şimdi hem beslenme hem de spor olarak neler yapmalıyız bakalım.Ender Saraç göbek eritme konusunda bir çok tavsiye veriyor. Beslenme konusunda çok da söylenecek bir şey yok aslında. Karbonhidratı büyük oranda hayatınızdan çıkarın. Günde 3 öğün dışında yemek yemeyin ve çayı kahveyi şekersiz için. Bunlar otomatik kilo vermeyi sağlayacaktır.

Gelelim spor ve ya egzersize. Kilo vermenin asıl sporu kardiyodur. Yani yürüyüş, koşu, step ya da bisiklet gibi kardiyo sporları kilo verdirir. Ama bölgesel zayıflama istiyorsanız sadece bunlar yeterli değil. Göbek eritme için mekik, squad da yapmalısınız.

Örneğin gün içinde:

  • 20 dakikalık tempolu yürüyüş ile ısınma
  • 20×3 mekik
  • 20×3 squad

Bu program ile rahatça karın inceltme ve göbek eritme işlemi yapabilirsiniz. Yediğinize içtiğinize dikkat ettiğiniz müddetçe ve düzenli spor yaptığınız taktirde kilo problemi ortadan kalkacak. Haftada en az gün bu programı uygulamanız yeterli olacaktır.