Göbek ve Basen Eriten Mucizevi İçecek

  • 1 Star
    Loading...

gb kalça

Göbek yağlarından şikayetçi olmayan neredeyse yoktur. Hiç göbeği olmayanlar bile az da olsa göbeği olduğunu düşünürler ve biz gerçek göbeklileri kızdırırlar. Biz nedense her daim göbeğimizden hem şikayet ederiz, hem de ne yemeği keseriz, ne spor yaparız. Dilimizde hep diyet ve spor kelimeleri vardır ama her zaman sözde kalır işte.

Şimdi sizlerle paylaşacağımız göbek eriten mucizevi içecek ile yavaş yavaş göbek ve basen yağlarından kurtulmanızı sağlayacak. İçeriğinde yağ yakıcı ve sindirim hızlandırıcı bileşenlerin bulunması, tokluk yaratması ilk akla gelen faydaları diyebiliriz. Ayrıca içeriğinde yer alan meyve ve sebzeler bol vitamin içerdiklerinden hastalıklardan da sizleri korur.

Şimdi gelelim Göbek Eriten Mucizevi İçeceğin nasıl yapılacağına.

Sekiz tane greyfurt,

İki tane portakal,

Bir adet salatalık,

Bir buçuk litre su,

Bir limon,

3-5 dal maydanoz ve yaş nane.

Bu meyve ve sebzelerin kabuklarını soyuyoruz ve bir tencereye koyup blenderla tortu kalmayana kadar iyice karıştırıyoruz. Sularını ayırmak için süzüyoruz ve üzerine 1,5 lite suyu ekliyoruz. İşte muhteşem içeceğiniz yarım saatte hazır oldu.

Bu muhteşem karışımı özellikle sabah kalkar kalkmaz bir bardak, akşam yatmadan en az iki bardak olacak şekilde içiyoruz. Gün içinde de yemeklerden bir saat önce içebilirsiniz, bunun seçimi size ait. Bunu üç-dört ay boyunca her gün uygularsanız ve takviye olarak çok az mekik ya da karın kası çalıştıran, basen çalıştıran başka egzersizler uygularsanız, göbek ve basen yağlarından sağlıklı ve hızlı şekilde kurtulmuş olacaksınız.