• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Göz Altı Torbalarına Yumurta Akı

  • 1 Star
    Loading...

Yumurta akı bol proteinli içeriğiyle gerek vücut şekillendirmek isteyenlere, gerekse diyet yapmak isteyenlere haşlanmış olarak çokça tavsiye edilir. Protein diyetlerinin kahvaltılarının vazgeçilmezidir haşlanmış yumurta. Yumurta akı ve sarısı cilt bakım ürünlerinin de vazgeçilmezidir. Çoğu bitkisel üründe eğer protein içerikli bir ürün tercih edilecekse bu yumurta akı olur. Pekala göz altı torbalarına bakım nasıl uygulanmalı?
goz-alti-maske Göz altı torbalarını bir tür ödem gibi düşünmeyin. Onlar genelde üzüntüden, yorgunluktan ve uykusuzluktan oluşan geçici sıkıntılardır. Biz de doğal bir yöntem uygulayarak bu dertten kurtulacağız.
Yumurtanın akını ayırıyoruz ve bir iki damla limon damlatıyoruz içine ve karıştırıyoruz. Yumurta akını göz altı torbalarına uygulamadan önce yapmamız gereken son bir şey daha var. Göz altlarımıza yaklaşık 3 dakika kadar buz uygulamamız gerekiyor. Ardından göz çevresini kurulayın ve limon damlalarıyla karıştırdığınız yumurt akını göz torbalarının bulunduğu yerlere ve çevresine sürün. Bu bakımın en az yarım saat kadar yüzünüzde durması gerekiyor, bu husus önemli. Proteinli gıdalar cildi hem besleri hem de bu tarz morluk ve torbalardan kurtarır. Bu bakımı torbalar ve morluklar geçene kadar her gün ya da gün aşırı uygulayabilirsiniz.goz-torbasi-maskesi Yumurta akı, proteinli yapısı ile cildi besler. Bu yüzden yüzünüzün tamamına yumurta akına bulayabilirsiniz. Böylece cildinizi güçlendirmek için ekstra bakımlar yapmanıza da gerek kalmaz. Cilt bakımlarından önce cildinizin temi olduğundan emin olunuz.