Güçlü Saçlar İçin Bal Önerisi

  • 1 Star
    Loading...

Kim güçlü, kırılmayan, parlak saçlara sahip olmak istemez ki? Düşünsenize saçlarınızı uzatıyorsunuz; ne kırılma ne dökülme yaşamıyorsunuz. Saçlarınızı iki üç gün yıkamaya üşeniyorsunuz; yine kırılma da dökülme de yok. Bu kesinlike ütopik bir olay değil, doğru ürünleri doğru şekilde ve doğru zamanda kullandığınız takdirde saçlarınızı güçlendirmek mümkün.
Öncelikle saçları güçlendirmenin temeli, saç köklerini yani kafadaki saç gözeneklerini güçlendirmekten geçer. Saç köklerini güçlendirmek de hem saçların dökülmesine engel olur, hem de güçlü saçlara sahip olmanıza yardımcı olur.
Saçların diplerini dolayısıyla saçları güçlendirmek için gereken formül ortada: BAL.evde_sac_bakimi Balın tabi organik olması gerektiğinden bahsetmiyorum bile. Bu sitede yazılan tüm yazılar, organik ve doğal çözümlere yöneliktir. Bir kase bal yapacağımız işlem için yeterlidir. Ama bakım öncesinde saçların temiz ve kuru olması çok önemlidir, bu yüzden de saçlarınızı bakımdan önce diplerine masaj yaparak güzelce yıkayın ve ardından nemli kalmayacak şekilde kurulayın. Kuruduktan yarım saat sonra bal ile saç köklerinize masaj yapın ve saç diplerinizde balın en az yirmi dakika kalmasını sağlayın. Bu sayede saçlarınız zamanla güçlenecek.guclu_saclar_icin Bakımı uygulama konusunda önemli olan bu bakımı düzenli olarak, aksatmadan yapmaktır. Haftada 3 gün belirleyin ve bu bakımı saçınıza uygulayın. Hem doğal, hem de sağlıklı bir şekilde saç güçlendirmek istiyorsanız, bal çözümünden iyisini bulamazsınız. Bal seçimi konusunda da çiçek balı ya da kestane balı konusunda serbestsiniz. İkisinden birini doğal olmak şartıyla seçebilirsiniz.