• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş Lekelerine Kavunlu Kür

  • 1 Star
    Loading...

kavun

Yazın ilacı, su deposu, vücudun detoks aracı, rakının mezesi, sofraların vazgeçilmezi kavun cilde de yararlı deyince şaşırmayın. Doğal olan her şeyin bir yararı olduğu gibi kavunun da insan vücuduna birçok yararı bulunuyor ve bunlardan biri de güneş lekelerini yok etmedeki gücü.

Kavunun güneş lekeleri üzerine etkisini görmek istiyorsanız size vereceğimiz kavun kürünü güneş lekelerinize yazın haftada bir diğer zamanlarda ise ayda 1 kere uygulayınız ve uyguladıktan sonra yaklaşık 40 dakika yüzünüzden çıkarmayınız. Kürün uygulanmasının güneşsiz ortamlarda yapılmasını tavsiye ediyoruz.

Kavunun içini çıkartın ve bir çatallar güzelce ezin. Üzerine bir çay bardağı kırmızı ya da beyaz şarap ilave ederek güzelce karıştırdıktan sonra, bir yemek kaşığı toz şeker koyun. Bir armudu rendeleyin ve karışımın içine atın, bütün her şey birbirine girene kadar karıştırın ve ağzı kapalı olacak şekilde yani bir kavanoz ya da tupper a koyarak en az bir hafta saklayın. Her gün sakladığınız kabı iyice çalkalayın. 1 hafta sonra güneş lekelerinize kürümüzü kullanabilirsiniz.