• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş Lekelerine Limonlu Kür

  • 1 Star
    Loading...

limon

C vitamini deposu, her derde deva, salatanın, hamsinin, mercimek çorbasının, pırasanın hatta sofranın vazgeçilmezi olan limondan daha neler göreceğiz çok merak ediyorum. Güneş ve cilt lekelerinize doğrudan uygulayacağınız limon kürünü yapmak için, 2 adet limona, doğal çiçek balına ve yoğurta ihtiyacınız olacak. Uygulanmasının karanlık bir ortamda yapılması gerekmektedir. Bunun sebebi limonun güneşte sizi daha da yakacak olmasıdır.

Limon kürü, içerdiği limon ve baldan ötürü cildinizde kızarıklıklara, kaşıntılara sebep olabilir, bu yüzden sakın ola kür yapayım derken göz çıkarmayın. Kaşınmalara aldırış etmeyin kısa sürede geçecektir.

2 adet limonu sıkıyoruz ve iki yemek kaşığı doğal çiçek balını ve iki kaşık yoğurdu ilave ediyoruz. İyice karıştırdıktan sonra en az 2 saat dinlendiriyoruz ve doğrudan güneş lekelerimizin üzerine sürüyoruz. Lekelerin üstünde en az yarım saat kalması tavsiyemizdir. Limonlu kürü ayda en az 2 defa uygulamanız durumunda lekelerden ne kadar hızlı kurtulduğunuzu göreceksiniz.

Kadinderki.com ailesi olarak bir an önce güneş lekelerinden kurtulmanızı dileriz.