• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş Lekelerine Şeftalili Kür

  • 1 Star
    Loading...

şeftali

Şeftali zaten bol sulu olmasından kaynaklı diyetlerde, zayıflama kürlerinde fazlasıyla kullanılan bir meyvedir. Baba vitaminler olarak adlandırabileceğimiz A, B, C vitaminlerini bir arada bulundurarak sağlıklı meyveler arasında kafaya oynayan bir meyve adeta şeftali. Tadı da güzel olduğu için özellikle çocuk yaşta çocukların potasyum, vitamin ve mineral almasında büyük rol oynayan şeftali meyvesi, meyve suyu olarak da çok sevilir. Sindirim sistemi hastalıklarına da çok yararlı olan şeftali, vücudu hastalıklara karşı da dirençli kılmada uzmandır.

Faydalarını saya saya bitiremeyeceğimiz şeftalinin şimdi de cilt ve güneş lekelerine nasıl iyi geldiğini göreceksiniz. Bu bakım küründe şeftalinin yanında aynı “Güneş Lekelerine Kavunlu Kür” de olduğu gibi yine şarap ve toz şeker mevcut. 2  adet şeftaliyi soymadan doğruyoruz ve güzelce ezip üstüne bir tutam toz şeker atıyoruz. Bir çay bardağı da kırmızı ya da beyaz şarabı karışıma ekledikten sonra karanlık ve havasız bir ortamda en az bir hafta bekletiyoruz. Bir haftanın sonunda cilt ve güneş lekelerinize sürdüğünüz şeftali kürünün faydalarını göreceksiniz ve sürekli kullanmaya başlayacaksınız.

Kadinderki.com ailesi olarak güneş lekesiz, iyi tatiller diliyoruz.