• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş Lekelerine Yabanmersiniyle Çözüm

  • 1 Star
    Loading...

yabanmersini

Yabanmersini nedir,  yararları nedir ve cilde ne gibi yararları var sorularınızı cevaplayalım. Yabanmersininin faydaları say say bitmez ama en önemlileri; göze iyi gelmesi, beyin ve kalp hastalıklarından koruması, kan şekerini rayında tutması, idrar yolları enfeksiyonlarına ilaç kadar etkili olması, insanı sakinleştirerek anti depresan etkisi yapmasıdır. Yaşlılıkta yenildiğinde hafıza kaybına engel olur, Alzheimer hastalığı ihtimalini düşürür.

Yabanmersini düzenli olarak yenildiği zaman, ciltte lekelerin yavaş yavaş azalmasını ve zamanla kaybolmasını sağlayacaktır. Yenilmesi durumunda yukarıda gördüğünüz faydalarından da yararlanabileceğiniz yabanmersinini hayatınıza sokmanızı öneriyoruz.

Eğer yok yemek istemiyorum diyorsanız suyunu çıkartarak ya da sıcak suyla beraber kaynatarak direk güneş lekelerinizin üzerine uygulayabilirsiniz ama bu sefer diğer yararlarını görmeyeceksiniz tabi ki. Sadece cilde etki edecek olan yabanmersini etkisini hızlı bir şekilde gösterecektir ve kısa sürede güneş lekelerinden kurtulmanızı sağlayacaktır. Güneşin size verdiği zararı da azaltacak olan yabanmersini, cildin kırışıklarının azalmasını sağlayacaktır.