• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş ve Cilt Lekelerine Maydanozlu Kür

  • 1 Star
    Loading...

maydanoz

Çok duymuşsunuzdur belki ama maydanozun bazı yararlarından bahsedeyim sizlere öncelikle. Adet görmeyi kolaylaştıran, idrar söken, vücuda güç veren, C vitamini içererek vücudu hastalıklara karşı koruyan, zehirli maddelere karşı antioksidan gibi çalışan, düzenli tüketildiğinde vücuda botoks etkisi yapan, yatmadan önce yenildiğinde rahat uyutan mucizevi bitki maydanozun cilde de iyi geldiğini söylesek şaşırmazsınız herhalde. Bu kadar çok faydası olan bit bitkinin elbette cilde de bazı katkıları bardır dersiniz.

Kürümüzün ana maddesi olan maydanozdan bir tutamı küçük küçük doğruyoruz. İçine iki yemek kaşığı yoğurdu atıp karıştırıyoruz. Karışıma yarım limon sıkıyoruz ve tekrar karıştırıyoruz. Kür artık beklemeye hazır hale geldi, yaklaşık iki saat dinlendirdikten sonra kürü cilt lekelerinize, güneş lekelerinize, cilt kırışıklıklarına sürebilirsiniz.

Eğer bu kürü haftada bir uygularsanız ve hayatınız boyunca haftada en az iki gün maydanoz yemeyi prensip hale getirirseniz hem botoks yapan bir vücuda, hem de parlak, lekesiz, genç bir cilde sahip olacaksınız.