Kadın Derki
Hem Zayıflama Kürü Hem de Öksürük Şurubu
Sosyal Medyada Paylaş
20 Ocak 2017

Hem Zayıflama Kürü Hem de Öksürük Şurubu

Kış aylarında öksürükten çeken çoktur. O kuru öksürükler başladı mı hiç bitmez ve uzun süre gıcık eder insanı. Aslında çözüm basit eğer sigara içiyorsanız bırakın, sigara içenler kış mevsiminde öksürmeye mahkumlar. Eğer sigara gibi kötü bir alışkanlığınız olmadığı halde her kış öksürük şurupları tüketmek zorunda kalıyorsanız size önerimiz o öksürük şuruplarını bir kenara bırakmanız yönündedir. Şuruplar her ne kadar bitkisel ve kimyasal ürünler karışımı olsa da kimyasal özellikleri yüzünden çok tercih edilmemelidir. Hem şurup gibi öksürük kesen, hem doğal ve sağlıklı olan, hem de size zayıflama konusunda yardımcı olacak bir küre ne dersiniz? İşte önerimiz biraz bal, biraz limon ve biraz zencefil. Bakalım nasıl oranlarda nasıl bir şurup elde edebiliriz.

Bir tatlı kaşığı bal, rendelenmiş bir çay kaşığı zencefil ve bir tatlı kaşığı sıkılmış limon suyunu karıştırıp sabahları kalkınca ve akşamları yatmadan önce içmek gerekiyor. Balın kestane balı olmasını tavsiye ediyoruz fakat bulamıyorsanız organik bir çiçek balıyla da yapabilirsiniz. Pekala nasıl zayıflatıyor?

Limon zaten yağ yakma konusunda eline su dökülemeyeceklerden biri. Bal desen zaten tok tutar, sağlık kazandırır ve detoks etkisi yaratır, zencefil de yağ yakma konusunda oldukça üstatlardan. Üçü bir araya gelince elbette kilo vermek mümkün olacak. Çok mantıklı değil mi sizce de, hem öksürükle baş etmek, hem zayıflama kürü kullanmak?

Zencefil, limon ve bal bir araya gelince nasıl bir şey olduğunu bir kez daha göreceksiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU