• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Hibiskus Çayı ile Zayıflama

  • 1 Star
    Loading...

Adından korkmayın hibiskus çayının. Bulamayacağınız bir ürün değil, pahalı bir ürün değil, doğal güzel bir ürün. Aktarlarda medine gülü adıyla da görebilirsiniz ve oldukça ucuza alabilirsiniz. Bu çayın faydaları saymakla bitmeyeceği gibi, zayıflama konusunda oldukça başarılı bir çay olduğu aşikardır. Hibiskus çayının en önemli özellikleri C vitamini içererek hastalıklarla mücadele etmesi ve demir deposu olma özelliğidir. Bu çayın zayıflatma konusunda yetenekli olmasının sebebi ise kan şekerini düzenleyici bir özelliğe sahip olmasıdır. Kan şekeri düzenli olduğu takdirde hem hızlı acıkma gerçekleşmez hem de insanın canı özellikle tatlı gibi abur cuburları istemez. Ee zaten tatlı krizi olmazsa bir nevi zayıflama yolunda büyük bir adım atmış olursunuz.
hibiskus-cayi-nasil-yapilir Şimdi gelelim nasıl hazırlanacağına hibiskus çayının. Aktardan aldığınız ibis çayından bir çay kaşığı kadar bir su bardağına koyun ve üstüne sıcak su koyun. Yani aslında poşet çay gibi hazırlaması kolay bu tarifi. Yanınızda bir kabın içinde taşıdığınız takdirde rahatça her yerde hazırlayabileceksiniz. Sabah kalkar kalkmaz ve akşam yatmadan önce kesinlikle bir bardak içilmeli bu çaydan. Güne hızlı başlamış olmanın yanında, akşam dinlenecek olan vücudu da boş bırakmamış olacaksınız böylece. Gün içinde de yemeklerden önce ya da sonra olacak şekilde en az 4 bardak bu çaydan için. Toksin söktürücü, ödem atıcı bu çayın çok faydasını göreceksiniz.hibiskus-cayi Yağ yakması ile de ünlü olan hibiskus çayı ile kısa sürede kilo vermeniz mümkün olacak. Bu faydalı çayı kilolarınızdan kurtulduktan sonra da içmeyi bırakmayın.