• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Hırka Kombinleri

  • 1 Star
    Loading...

Bayanlar hediye arıyorsunuz, bırakın başka şeyleri. Erkeklerde son dönemlerde en moda kıyafetlerinden biri olan hırkayı tercih edin. Yaz kış giyilebilen, iş yeri gibi resmi ortamlarda ya da spor kıyafetler giyilebilen mükemmel bir kıyafet oldu artık hırka.

Hırka yaz akşamları üzerinize alıp çıkabileceğiniz, kışın üzerinize giyebileceğiniz, omzunuza atabileceğiniz zarif bir kıyafettir. Hırka dosyasını açarak size de fikir olması açısından değişik kombin örnekleri vereceğim. Bu hırkalarda her zaman nasıl giyeyim neyle giyeyim olayı başınıza bela oluyor değil mi? Bayanlarda bu konuda en az sizin kadar dertliler emin olun.

Size vereceğim hırka kombinlerinden kendinize uygun olanı seçerek bir tarz yaratabilirsiniz. Örnekleri inceleyelim ve bilgiler vererek görsel şölen sunalım.

hırka kombini

Yukarıdaki örneklerde dikkat ettiyseniz ya gömlek rengini hırkaya uyduruyorsunuz, ya da içinize sade beyaz bir tişört giyerek şık oluyorsunuz. Bu kadar basit. Ortadaki modelde lacivert hırka uyumu çok doğru. Mavinin tonları seçildiği için renk uyumu çok çok iyi. Karışık desenli bir hırka giydiğinizde içinden bir renk seçerek pantolonu bu şekilde belirlemelisiniz. Tamamen düz renk hırkaları beyaz renk ile kombinleyebilirsiniz.

erkek hırka

İşe gidiyorsanız yukarıdaki modeller tam size göre. Yani ince hırkalar sizin için biçilmiş kaftan. Neden? Kaba durmuyorlar ve salaşlık içerecek bir yapıda değiller. Ee iş ciddiyet ister ve sizde kıyafetlerinizle bunu ifade etmek zorundasınız 😉

erkek giyim hediyelik

Bu hırkaların nasıl giyildiğini ve başta belirttiğim tüyolara uyarak göze hoş gelen hırka kombinleri elde edebilirsiniz. Renklerden korkmayın yeter 😉