Kahverengi Ayakkabı Nasıl Giyilir?

  • 1 Star
    Loading...

Hep kadınlardan bahsetmeyeceğiz tabi ki sitemizde. Diğer yazılarımız olan diyetler, cilt bakımı, saç bakımı hem kadınlar hem de erkekler için uygun yazılardır. Kadınlar da bence eşlerine ya da sevgililerine hediye alırken kahverengi şık bir ayakkabıyı düşünsünler.

Ayakkabı renklerini irdelemekte fayda var beyler. Çünkü her renk her kıyafetle uyum sağlamaz. Son yıllarda moda dergilerinde siyahtan çok kahverengi ayakkabılara rastladık. Artık erkeklerde siyah ayakkabılardan sıkıldılar doğal olarak. Siyah rengin bir ağırlığı olduğunu kabul ediyorum fakat her kıyafette görmek bence de bıktırdı;)

sevgiliye hediye

Kahverengi ayakkabıları gri takım kıyafetlerle çok fazla yakıştırıyorum. Bunun nedeni kontrast renkler olmalarıdır. Modelde de görüldüğü gibi bu ayakkabılar gri renklerle giyilir. Kahverengi ve siyah pantolon uyumunu daha doğrusu uyumsuzluğunu bir düşünün. Siz de giymek istemezsiniz değil mi?

kocaya hediye

Benim en fazla sevdiğim renk uyumlarından biri kahverengi ayakkabı ve bordo çorap. Kot pantolonla da gayet hoş bir stil yaratılmış. Yukarıda görülen ayakkabılar geçiş mevsimleri yani bahar için ideal.

erkek modası

Tarz beyleri unuttuğumu sanmayın;) kahverengi ve neon renklerden oluşan bu ayakkabı kareli takımla nede hoş olmuş. Sakın böyle moda mı olur demeyin ..bakın gayet de güzel olmuş. Çarpıcı olmak isteyen beyler kahverengi ayakkabıyı neon renklerle hareketlendirebilirler.

kahverengi ayakkabı

Kahverengi ayakkabı stilleri görüldüğü gibi klasik kıyafetlerde çok daha hoş duruyor. Spor kombin yapmak isteyenler renkli çoraplar giyerek kahverengi ayakkabıyı değişik bir şekilde yorumlayabilirler. Sevgiyle;)