sex hikayeleri porno izle sex hikayesi

Karbonat ve Su Kürü

  • 1 Star
    Loading...

Karbonatlı su ile zayıflama ile ilgili bir şeyler duyduğunuzu biliyoruz. Fakat nasıl zayıflatıyor, ne zaman tüketmek gerekiyor, miktarlarının nasıl olması gerekiyor bunlardan bahsedelim.
Karbonat vücudunuzdaki kirli ve toksin maddelerin dışarı atılmasında inanılmaz derecede başarılı bir maddedir. Bunu nedeni ph değerinin yüksek olmasıdır. Aslında karbonat için müthiş bir detoksçu desek hiç de yanlış olmaz. Karbonat vücudunuzda kirli maddeleri arındırarak detoks yapmanızı sağlayacak, ödemlerden kurtulmanıza yardımcı olarak zayıflamanızı sağlayacaktır. Zaten detoks mantığı diyet mantığının temelinde yatar. Çoğu diyetin içeriğinde fark etmeseniz de detoks yaparsınız ve ilk zayıflama hareketi bu şekilde başlar. Bazı diyetler bunu meyve sularıyla, bazıları protein desteğiyle, bazıları ise sebzelerle yapar. Biz ise detoks etkisi için karbonatı tercih ediyoruz bu zayıflama kürü içeriğinde.

karbonatlı su

Karbonat ve su oranları doğru ayarlanmalıdır. Tadı çok güzel olmayacak olsa bile zayıflamanıza yardımcı olacak olan bu kür için, her su bardağına bir çay kaşığı olacak şekilde karbonat atmanız yeterli sayın okurlar.
Karbonatlı suyu istediğiniz zaman tüketebilirsiniz fakat zorunlu olarak en az iki su bardağı akşam yatmadan, en az iki su bardağı da sabah kalkar kalkmaz içmeniz gerekiyor. Akşam yatmadan içtiğiniz zayıflamanıza yardımcı olurken, sabah içtiğiniz gün içinde yiyeceğiniz yemeklere hazırlık amacındadır.

karbonat su kürü

Günde en az 4-5 litre karbonatlı su içmeniz gerekiyor. Bu oranı su bardağıyla hesap edersek 20 ila 25 bardak su bardağı civarında tüketmelisiniz bu muhteşem içeceği.
Hele hele bir de sporla desteklerseniz bu kür sizden alası yok. Spor he daim yapılmalı, unutmayın hiçbir şey  sağlıklı olmaktan önemli değildir.