Kaş ve Kirpik Uzatmak için Hint Yağı

  • 1 Star
    Loading...

Kaşlar kimi zaman dökülüyor, açılıyor, kaş farıyla, kalemiyle kapatmayla çalışılıyor. Kirpiklerin uzamaması ise tam bir muamma. Kirpikleri uzatmaya çalışmak yerine çoğu kadın takma kirpikleri tercih ediyor, çünkü hint yağı mucizesinden bihaber. Sürekli hale gelen bu kaş, kirpik bakımı ve güzelleştirmesi sorununa bir son vermek için sizlerle hint yağı bakımını sunuyoruz. Eskiden ince kaşlar modayken, artık kalın kaşlar moda haline geldi ve aldığımız kaşlar çıksın diye dua ediyoruz.
kas-uzatma Hint yağını herhangi bir aktarda, mağazada bulabilirsiniz. Yoğun kıvamlı olan, cilt bakımında ve saç bakımında sıklıkla tercih edilen hint yağı kılları uzatma konusunda çok başarılıdır. Bu yüzden saç dökülmesinde de tercih sebebidir. Bakalım nasıl kullanmak gerekiyor hint yağını kaş ve kirpik bakımında.
Kaş ve kirpiklerinize bakım yapmadan önce kesinlikle kirli olmadığından, makyaj kalıntısı olmadığından emin olunuz. Bir çay kaşığı kadar hint yağını, isteğe bağlı olarak bir çay kaşığı tatlı badem yağı ile karıştırın ve kaşlarınıza ve kirpik diplerinize sürün. Kirpiklerinize sürme işlemini pamuk ya da maskara ile de yapabilirsiniz.kirpik-uzatma
Kaş ve kirpik uzatmak için hint yağı çözümünü her gece yatmadan önce, sürekli uygulayın. Bir- bir buçuk ay kadar süre içinde sonuçları görmeye başlayacaksınız.
Hint yağı doğal bir çözümdür ve kimyasallar gibi yan etkileri görülmez. Bir süre kullandıktan sonra ve kesin sonuçlar aldıktan sonra yağı kullanmayı bırakıp, haftada bir bakım yapmaya devam edebilirsiniz.