• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kestane Balıyla Güneş Lekeleri Çözümü

  • 1 Star
    Loading...

Güneş lekeleri yaz boyunca canınızı sıkıyor değil mi? Özellikle de yüz ve eller gibi görünen bölgelerinde çıkanlar oldukça muzdariptir bu lekelerden. Hele denizden vazgeçemeyenlerdesiniz gerçekten çok üzülüyorum o zaman işte size. Ya öncesinde önlem alacaksınız, ya da güneşin en güzel olduğu zamanlarda denize girmeyeceksiniz. Fakat bu kadar önlem almak yerine doğal tedavi yöntemleri uygulamayı düşündünüz mü hiç güneş lekelerine? Sizce de doğal bitki tedavisi daha mantıklı olmaz mı?güneş lekeleri
Pekala kestane balı ile nasıl lekelere çare bulacağız? Kestane balı çoğu yerde rahatça bulabileceğiniz bir baldır. Normal çiçek balına göre biraz pahalıdır, bunun sebebi doğal bir antibiyotik olmasıdır. Çok ucuza kestane balı buluyorsunuz emin olun, kestane balı orijinal değildir.
cilt lekeleri
Şimdi öncelikle güneş lekesi oluşan bölgelerinizi duru suyla yıkayıp kurutmalısınız. Neredeyse tüm cilt bakım ürünü temiz cilde ciltlere göre yapılmıştır. Aksi takdirde faydalı olmayacağı gibi zararlı bile olabilir. Güneş lekesi olan yerlerinize kestane balını ince bir tabaka olacak şekilde sürün. Güneş almayan bir yerde bu bakımı yapmalısınız. Ardından yarım saat kadar süreyle cildinizi ballı olarak bekletin. Ardından yine sadece su yardımıyla yüzünüzü yıkayın. Bu bakımı gece yatmadan önce uygulamak daha faydalı olacaktır.
Güneş ve cilt lekelerine geçici süreli çözümler sunan, kimyasal içerikli ilaçlar ve kremler bir süreliğine sizlere iyi gibi gelse de, sonrasında cildiniz ve vücudunuz için bazı sıkıntılar ortaya çıkarabilir.