Kilolarımı hızlı şekilde vermek istiyorum

  • 1 Star
    Loading...

Kilolarını hızlı mı vermek istersin, sağlıklı bir şekilde mi diye sormak çok daha makul olabilir. Neden derseniz sağlıksız ve hızlı kilo vermenin ne gibi bir faydası olabilir ki? Sadece bir süreliğine iyi görünmemize yardımcı olur. Ama sağlıklı bir şekilde, yavaş yavaş kilo vermek, hem görünüşünüzün uzun süre iyi kalmasına neden olurken, hem de kilo verme sürecinde sağlığınız zarar görmesine engel olur.

kilo verme

İşte ben bu aşamada diyetlerin önemine değineceğim.  Piyasada sıkça duyduğumuz diyetler nelerdir? Karatay, Dukan, pirinç diyeti, mantar diyeti gibi başta gelen diyetleri saymak mümkündür. “Pekala hangi diyet hangi dönemde uygulanmalıdır, hangi dönemde uygulanmamalıdır?  Hangisi sağlıklı diyettir? Hangi diyetle ne kadar kilo verme garantilidir? Hangi diyetin vücuda ne gibi zararları vardır? Hızlı kilo verme nasıl olur? ” gibi sorularınızın cevaplarını burada bulabilirsiniz.

egzersiz

 

Şok diyetler, karatay diyeti, dukan diyeti, pirinç diyeti gibi diyetlerle kilo vereceksiniz elbette ama sporsuz çok da dengeli kilo ve hızlı kilo vermek mümkün değil. Sporla kilo verme, sağlıklı kilo vermektir. Spor vücudunuzdaki yağların daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde yanmasını sağlayacak ve kontrollü ve sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacaktır. Kilolardan kurtulma için ve sağlıklı bir yaşam için hayatınızın her anına sporu koyun. Asansör, yürüyen merdiven kullanmayın, bakkala arabayla gitmeyin, kısa mesafeleri yürüyün mesela kilo vermenin böylece ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz . Kilo verirken sporla birlikte vücudunuzda sarkmalar ve çatlaklar görülmeyecektir ve böylece vücudunuz fit bir görünüş kazanacaktır. Fit bir vücuda sahip olmak ve kilo verirken sağlık problemleri yaşamak istemiyorsanız, diyetinizi hem bir uzmana danışarak yapın, hem de sakın diyetinizi sporsuz bırakmayın. Sporsuz bir diyet, gerçekten çoğu zaman anlamsızdır. Kısa süreli şok diyetlerde bile spor yapmak şarttır. Yalnız kürlerde spor zorunlu değildir zaten kürleri de diyet kategorisine sokmak doğru olmaz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.