• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kırmızı Pul Biber Kürü

  • 1 Star
    Loading...

Kırmızı biber sevenlere tavsiye edebileceğimiz bir kür bu, onu belirterek başlayalım. Kırmızı pul biber inanılmaz derecede mükemmel bir yağ yakıcıdır. Zaten daha önce yoğurtlu tariflerine filan denk gelmişsinizdir. E tabi acı olması gibi bir dezavantajı yok değil. Acıya dayanıklı olan insanlara tavsiye ediyoruz bu kürü. Acının aslında ilk çıkma mantığı da buna dayanır. Sindirimi rahatlatan, yemek sırasında yenildiğinde tuvalete çıkmayı artıran acı biber, kilo vermeyi bu şekilde daha da kolaylaştıracak. Ayrıca doğal mı değil mi derdi de yaşamayacaksınız. Bildiğiniz pul biber kullanacağız tarifimizde.

1 bardak sıcak suyun içine 1 çay kaşığı kırmızı pul biber ilave edin ve karıştırın. Üstüne de bir adet limonu sıkın. Limon ve pul biber bir araya geldiğinde yağları paramparça edecekler, onda endişeniz olmasın. Yemeklerden yarım saat sonra bir su bardağını yavaş yavaş yanmadan için. Midenize inmesiyle beraber bağırsaklar guruldamaya başlayacak zaten. Tuvalete çıkma sayınız, sindirim hızınız artacak ve kilo vermeye başlayacaksınız.
Zayıflama kürleri diyetlere göre daha kolay yapılsa da daha yavaş kilo verdirir bunu unutmayın, bu yüzden bunu hızlandırmak için spor yapmanızı öneriyoruz. İki ya da üç günde bir tempolu yarım saat kırk dakika kadar yürürseniz, diyetteymişçesine kilo vereceksiniz.
İlk günlerde acıdan dolayı tuvalete çıkmalarda yanma hissetseniz de korkmayın, vücudun alışmayacağı bir şey yok. Ayrıca acıdan dolayı bol su içmeniz bu yanmayı azaltacaktır.