Kirpik Uzatan Hindistan Cevizi Yağı Mucizesi

  • 1 Star
    Loading...

Hindistan cevizi yağı demek güzellik demektir. Neredeyse her türlü bakım ürününde kullanılan hindistan cevizi yağı bu sefer de kirpik uzatma konusunda bizlere yardım edecek. Gerek E vitaminli yapısı, gerekse besleyici içeriğiyle kirpiklerinizi uzatma konusunda tam bir uzman olduğunu göreceksiniz.
Cilt ve saç bakımında olduğu gibi, kirpik bakımında da hijyen çok önemlidir. Bu yüzden bakım öncesinde kirpiklerinizin makyajsız olduğundan, maskaranızın daha önce kullanılmamış bir maskara olduğundan emin olun. Bakımlar için kullandığınız maskara ve makyaj için kullandığınız maskara ayrı olsun.kirpik-uzatma-yollari Maskarayı Hindistan cevizi yağına bulayın ve kirpiklerinizin diplerine ve kirpiklerinize sürün. Bu bakımı akşamları yapmak kirlenmemesi bakımından daha iyi olacaktır. Hem de gece boyunca kirpiklerinizde kalarak hem beslenmesini hem de uzamasını sağlayacaktır. Bu bakımın aynısını kaşlarınızı gürleştirmek ve kalınlaştırmak için de kullanabilirsiniz. İsteyenler kıl çıkarma konusunda bir diğer uzman olan badem yağı da ekleyebilirler Hindistan cevizi yağının içine. Bu sayede kaşlarınız daha fazla gürleşebilir.kirpik-uzatan Hindistan cevizi yağı doğal bir çözümdür. Piyasada karşınıza çıkan ürünleri incelediğinizde, çoğunun kimyasal içerikli olduğunu görürsünüz. Belki geçici olarak kirpiklerinizi uzatacaktır ama ardından sıkıntılı yan etkileri görülecektir. Vücut doğal bir yapıdır ve doğal olmayan şeyler ilk başta olmasa da zamanla size zarar verecektir.
Hindistan cevizi yağını aktarlarda, bitkisel ürünler satan marketlerde, internet sitelerinde kolayca bulabilirsiniz. Doğallığından emin olmak için, Hindistan cevizi yağının içindekileri inceleyiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.