Kot Şort Modelleri

  • 1 Star
    Loading...

Bayanlar için kot şort modelleri en çekici gösteren parçaların başında gelmektedir. Bu modeller birçok parça ile bütünleşip, sonbahar ve kış aylarında bile kolaylıkla giyilebilen parçalardandır. Kot şort modelleri ile yaza ve kışa uygun kombinler hazırlanarak şıklığa şıklık katılabilir. Bu sezon düşük bel kot şort yerine yüksek belli kot şort modelleri ön plana çıkmaktadır. Birçok bayanın sıcak havalarda elinin en çok gittiği parçalardan biridir minik şortlar.
şort modelleri

Kot şort modellerinde kombin yapılması oldukça kolaydır. Salaş bir t-shirt veya bir gömlek ile rahatlıkla kombin yapılabilir. O yüzden yaz aylarının sıcaklığı altında bir de kombin yapma sıkıntısını çekmezsiniz. Eğer hava biraz serin ise üzerinize bir hırka veya bir ceket alarak da kombin yapılabilir. Ayrıca kot şortlar topuklu ayakkabı veya babetle de oldukça hoş durmaktadır. Kot şort ve beyaz t-shirt kombini, en basit kombinlerden biridir. Hem zahmetsiz olup, hem de sade bir şıklık elde edilebilir. Sezonun en gözde trendlerinden olan kot şortun yine bir parça gömlekle ile kombini en basit kombinlerden biridir. Denim on denim trendine uyum sağlanmak isteniyorsa, kot şortun üzerine güzel şık bir gömlek giyilebilir. Bu şekilde bir kombin ile tarz bir görüntü elde edilebilir. Blazer ceketler de kot şortlar gibi sezonun en gözde parçalarından biridir. Genellikle serin geçen yaz günlerinde kot şortu kombini için ideal bir seçenektir blazer ceketler. Kot şortun altına da uygun renkli bir çorap giyilerek şıklığa şıklık katılabilir.

kadın şort

Kot şort modellerini kombine ederken yine serin geçen yaz günlerinde kot şort ile trençkot veya uzun ceket vazgeçilmez parçalardandır. Trençkotlar, kot şortlar ile kombinlenerek tarz bir görüntü yakalanabilir.