Kumaş Desenleri Modası

  • 1 Star
    Loading...

2016 yaz modası süet kumaşlar, bohem şıklık, etnik desenler, kareli kumaş ve farklı kesimlerde pantolonlarla kendini hissettiren bir moda yarattı. Özellikle geçen yıllarda giymekten çekindiğimiz renkleri bu sene yaz trendi olarak görmek mümkün.

İlk olarak dikkat çeken parçalar arasında klasik kesin elbise formundaki gömlekler yer almakta. Klasik giyen bayanların oldukça sık tercih ettiği bu modeller dik yaka formuyla da göz alan parçalar arasında.

bayan gömlek modelleri

Bu sene en çok dikkat çeken kumaş desenleri arasında da kare deseni yer aldı. Siyah beyaz formda ki desenler gerek gömlekler de gerek şık bluz ve ceketlerde kendini yoğun hissettiren modeller arasında yer aldı. Gömleklerden bahsetmişken yine bu yaz modasının en gözde modellerinden birisi çizgili gömlekler oldu. Salaş formda ki bu gömlekler de minimal bir hava yakalamanız oldukça basit. Yani aslında gömleğe rağbet büyüyecek bu sene. Zaten yaz tatillerinde püfür püfür salaş gömlekler her daim moda olacak.

Benim gözde parçalarım arasında ise süet kumaşlar ye almakta. İlkbaharda etek ve ceketlerde her formda gördüğümüz süet kumaşlar yaz modasında da yer alan parçalar arasında. Süet bir yelekle kombinleyebileceğiniz beyaz etnik desenli bluzlarla çok şık ve tarz bir hava yakalayacaksınız.

kadın gömlek modelleri

Bu yazın en sık görünen parçaları arasında beyaz ve denim desenli kumaş ve ürünleri görmek mümkün. Özellikle sokak modasında denim kumaşları her parçada görebileceğiniz bir yaz sezonu.

Ve tabi ki senenin vazgeçilmezleri yine yüksel bel pantolonlar ve büstiyerlerdir. Gardırobunuzda olmazsa olmazlar arasında yer alacak 2 önemli parça arasında yer almakta.