Lavanta ve Menekşe Yağı Karışımıyla Yüz Maskesi

  • 1 Star
    Loading...

meneke

Lavanta ve menekşe yağının cilt bakımında ne kadar önemli olduğunu zaten daha önceden duymuşsundur. Bu karışımla yapacağınız yüz maskesiyle cilt lekeleriniz, sarkmalarınız oldukça azalacaktır.

Hayat boyunca yaşadığınız stresler, depresyon dönemleri, sert iklim koşulları, sıcak soğuk geçişleri derken cildiniz yıpranacak, sarkacaktır. Hayat boyu yaşadığınız bunclavantaaa şeyle beraber yaşınızın ilerlemesiyle iyice bozulan cildinize iyi gelecek formülümüzü sizlerle paylaşmak istiyoruz.

 

1 tatlı kaşığı lavanta yağı ve 1 tatlı kaşığı menekşe yağını bir kapta karıştırırken üstüne yavaş yavaş 1 tatlı kaşığı kestane balını ekleyin. Kestane balını yavaş yavaş eklemenizin sebebi karıştırırken hemen yoğunlaşmanın engellenmesidir. Muhteşem maske tarifimizi yapmanız sadece 5 dakikanızı alacak gördüğünüz gibi. Ama yağların ve balın birbiriyle kaynaşması için biraz süreye ihtiyacınız olacak. En az 6 saat dinlenmeye bıraktığınız maskeniz, artık yüzünüzü daha güzel göstermeye hazır.

Karışımı yüzünüze uygulamadan evvel güzelce karıştırın ve yüzünüze masaj yaparak yavaş yavaş sürün. Muhteşem yüz gerginleştirici, güzelleştirici maskenizi en az 45 dakika yüzünüzde tutun ve bu maskeyi haftada 1 gün 1 yıl boyunca uygulayın. Yüzünüzün ne kadar değiştiğini fark ettiğinizde şok olacaksınız.

Eğer menekşe ve lavanta yağlarını nereden temin edebilirim endişesi taşıyorsanız, yakınınızdaki bir aktardan, internet üzerinden ya da doğal ürünler satan marketlerden temin etmeniz mümkündür.

Doğal Cilt Bakımları için tıklayınız.